dietë të djegur yndyrë

Click to view text only

dietë të djegur yndyrë
Asnjë metodë e pakuptimtë për të humbur 40 paund një muaj!

Ti e di se çfarë më çon në mur? Unë do të thotë, tërësisht më drejton me arra në baza ditore? Sa herë që shkoj në dyqan ushqimor, qendër, filma, plazh ... Seriozisht, Kudo që ...

Pra, shumë njerëz që unë shoh këto ditë janë të neveritshme mbipeshë ...

Muaj apo edhe ditë larg zhvillimit të diabetit ose çështjeve të tjera të tmerrshme shëndetësore.

nuk ka hile


Nëse po ju fyej duke thënë këtë, nuk më vjen keq ... Dhe unë mund të premtoj, ndoshta do të të bëj edhe më shumë nëse vazhdon të lexosh ...

Por nëse jeni mbipeshë tani ... pak, ose shumë ... duhet t'i kushtoni vëmendje të madhe sepse unë do të ndaj me ju një sekret të çuditshëm, të butë që shkrihet praktikisht në çast ...


Duke filluar sonte ...
Të shkrijë paundet tuaja shtesë dhe flacinë e shëmtuar pa pasur nevojë të hiqni dorë nga ushqimet që doni, ose të kapërceni prapanicën tuaj në palestër.

Por së pari, më duhet të nis disa njerëz jashtë kësaj faqe që NUK i përkasin këtu.

Ajo që unë jam gati për të ndarë me ju nuk është për dummies ...

Nuk është për politikanët e saktë dhe luftëtarët e Drejtësisë Sociale që thonë "Big is Beautiful" dhe pretendojnë se mund të jeni të shëndetshëm dhe të pabesueshëm edhe pse jeni në prag të rënies së vdekjes nga obeziteti ...

Dhe kjo nuk është për njerëzit që janë shumë të varur nga Facebook dhe TV realiteti që edhe ta shikojnë këtë video të shkurtër, gjë që mund ta ndryshojë shumë mirë jetën tuaj në disa minuta të ardhshme.

Pra, nëse jeni një prej tyre, ju mund ta mbyllni këtë faqe tani ...

Por unë mund të garantoj, nëse më jepni vetëm gjashtë minuta të kohës suaj ...

Dhe në qoftë se nuk jeni NGJYHUR, një pendë që sinqerisht beson se jeni duke qenë "të shëndetshëm" duke urdhëruar një Coke Ushqimi së bashku me hamburgerin tuaj të tripolit, skuqjet e mëdha dhe byrek me molla ...
Pastaj një mashtrim i çuditshëm i yndyrshëm që unë jam gati të ndaj me ju do të ndryshojë jetën tuaj ...

Duke filluar nga TODAY.

Ky është premtimi im për ju:
Mos bëni asnjë gabim, do të jeni në gjendje të shihni rezultatet e dukshme brenda 7 ditëve.

Po, do të merrni rezultate FAST brenda një jave. Dhe në qoftë se ju mbani atë, ju do të jetë në gjendje të lehtë të humbasin më shumë se 40 £ në muaj dhe zgjoheni çdo mëngjes BURSTING me energji, vitalitet dhe besim.

Mijra mijëra studentë shumë të kënaqur nëpër botë ... burra dhe gra të të gjitha moshave ... më thërrasin "Asnjë Nonsense Ted".

Në fakt, këtu është ajo që disa prej tyre kanë për të thënë:Siç mund ta shihni këtë, punon dhe unë nuk jam këtu për të BS ...

Dhe unë nuk jam këtu për të mbushur kokën me të njëjtën absurditet se industria e humbjes së peshës prej 60 miliardë dollarësh dhe bashkëpuntorët e tyre në mediat kryesore, ju kanë thënë që kur ishit fëmijë ...Për atë që vërtet duhet të bëni, për të shkrirë yndyrën tuaj në mënyrën më të lehtë ...

Dhe tkurret shiritin tuaj pa pasur nevojë të paguani përmes hundës për pilulat e tyre, veglat e stërvitjes, librat dietë, ushqimet me "yndyrë të ulët" dhe pijet alkoolike "dietë", dhe stërvitje rutinat që njerëzit e rregullt si ju dhe mua kurrë nuk do të rrinë.

Unë jam gati të të godas me të vërtetën e pakuptimtë ... por nëse mund ta përballosh atë dhe nëse vazhdon të shikosh, unë premtoj se do t'ju zbuloj një mashtrim yndyror që këta mashtrues nuk duan që ju të dini.

Më shumë në ato crooks në një minutë (Unë premtoj atë që unë jam gati të ju tregojë në lidhje me "axhendën e vërtetë" të industrisë humbje peshe do shoku dhe shqetësojnë ju) ...

Por unë kam nevojë për ju të dini, nëse jeni mbipeshë tani, unë kam një BIT të simpatisë për ju ... sepse jo shumë kohë më parë, unë nuk isha vetëm yndyrë. Unë kam qenë i stërmadh.Kur shkova në McDonalds, ata duhet të thërrisnin Burger King për backup ...

Por kur unë u stumbled me një mashtrim i çuditshëm yndyrë-shkrirje unë do t'ju tregoj, papritmas u bë EASY për mua të bjerë 10 ... 20 ... 50 ... dhe pastaj 100 £ ...

Në një mënyrë 100% të sigurt, të shëndetshëm, të lehtë dhe të gjitha-natyrore.
Por ndryshe nga njerëzit "të ndjehen mirë" që ju thonë "të injoroni urrejtësit" dhe thjesht "të jeni krenarë" për madhësinë tuaj, unë jam këtu për t'ju treguar realitetin e situatës në një mënyrë jo të butë që mund të dëmtojë ndjenjat tuaja pak në afat të shkurtër ...

Por gjithashtu do të siguroheni që të shkriheni yndyrën tuaj, si një shkop gjalpë në një tigan të nxehtë.

Sapo të zbuloni një mashtrim të çuditshëm të shkrirjes së yndyrës, unë do t'ju tregoj në një minutë, duke rënë 15 ... 30 ... edhe 50 ose 100 paund është e lehtë.

Dhe gjithçka që unë do t'ju tregoj në këtë prezantim të shkurtër mbështetet nga prova të padiskutueshme. Vetëm hidhni një sy në disa nga studentët e mi:Çdo njëri prej tyre përdori një mashtrim të çuditshëm të shkrirjes së yndyrës që unë do t'ju jap.

Sot, falë sekretit që po ndaj me ju, studentët e mi dhe unë nuk jemi vetëm të hollë ... ne po shkëlqim me shëndet, energji dhe vitalitet, duke shikuar dhe ndjerë VJET më të rinj se mosha jonë ...

humbje yndyre


Dhe tani, kemi shumë vite dhe dekada më të lumtura dhe të shëndetshme për të parë përpara me të dashurit tanë.

Vetëm e di këtë: mashtrimi që unë jam gati t'ju tregoj do të shkrijë ato paund shtesë FAST, mënyra e lehtë dhe e natyrshme ...

Por thjesht nuk kam kohë të shqetësohem për egon apo ndjenjat tuaja.

Unë vetëm kujdesem për marrjen e rezultateve.

Sepse ajo që unë do t'ju tregoj absolutisht, punon padyshim ...

Dhe nuk ka rëndësi nëse keni nevojë të humbni njëqind kile për të shpëtuar jetën tuaj, ose të humbni dhjetë kile për tu përshtatur në veshjen tuaj të dasmës ...

Nuk ka rëndësi nëse jeni një burrë apo një grua ...

Nuk ka rëndësi se sa të vjetër apo të ri jeni ...

Nuk ka rëndësi nëse vini nga një familje e njerëzve "të mëdhenj"

Dhe nuk ka rëndësi nëse jeni vërtet dembel.Për shkak se ajo që unë jam duke treguar ju është e garantuar për punë të sheshtë .

Nuk ka dyshim për këtë.

Dhe ju thashë se funksionon FAST?

Do të merrni rezultate të garantuara brenda 30 ditëve dhe për disa njerëz, nevojitet më pak se një javë për të parë rezultatet në pasqyrë.

Po, unë po flas për gjetjen e rezultateve të dukshme brenda 7 ditëve të çuditshme.

Vetëm imagjinoni veten 7 ditë nga tani ...

Zgjohen, shkelën në shkallë, dhe duke parë numrin shkoni DOWN për një ndryshim.

Më thuaj që nuk do të të vë në humor për pjesën tjetër të ditës ...

Dhe ky një mashtrim i çuditshëm i shkrirjes së yndyrës punon edhe nëse jeni dembel ...

Për shkak se e vërteta është, ju nuk jeni yndyrë sepse jeni dembel, ose hani aq shumë ...

Nuk është ndoshta sepse keni një problem tiroide, ose ...

Nuk është ndoshta sepse keni "eshtra të mëdha ..."

Dhe unë dyshoj shumë për shkak të gjendjes së mëparshme shëndetësore që nuk jeni në dijeni të tij.

Lajm i mirë është se unë kam një mënyrë super të lehtë dhe të lehtë për ju që të humbni të gjitha ato paund shtesë, të merrni formë dhe më në fund të keni energji përsëri ...

I projektuar posaçërisht për njerëzit që nuk duan të ngordhin veten në ndonjë dietë të mjerueshme ...

Drag veten në palestër për workouts rraskapitës ...

Ose duhet të bëni gjithçka që do të ngërtheni stilin e jetës tuaj.

Sekreti që po zbuloj për ju kërkon praktikisht përpjekje zero ...

Dhe e di që jeni gati për të, sepse nëse po e shihni këtë prezantim, ju e dini që jeni yndyrë dhe doni që kjo të ndryshojë.

Ju jeni të ngopur me gënjeshtrat dhe BS që ju keni qenë ushqyer me gjithë jetën tuaj, duke bërë që ju të vazhdoni të grumbulloheni me paund.

Ju gjithashtu jeni të sëmurë dhe të lodhur duke përdorur justifikime për të justifikuar pse barku juaj dobësohet çdo vit.

Tani për tani, shoqëritë perëndimore po vuajnë nga një epidemi e trashje.

Megjithatë, mjekët dhe gurët "ndihen mirë" po flasin për njerëzit që janë "dhjamorë" si Polio e tij freaking apo diçka ...

Sikur të ishte diçka me të cilën ne lindi dhe nuk mund të bëjmë asgjë.

Ky është dallimi mes këtyre "mjekëve të ndjehen mirë" dhe mua ...

Ata nuk duan të "lëndojnë ndjenjat tuaja" ...

Me? Nuk më intereson.

Misioni im është t'ju ndihmojë të humbni peshën dhe unë kam dalë me një mënyrë super të lehtë për të shkrirë yndyrën tuaj , edhe nëse ju urreni dieting dhe ushtroni sa më shumë që unë ...

Dhe sa më shpejt që të përdorni këtë mashtrim sot , paundjet shtesë dhe shëmtimet që ju mbani, do të fillojnë të zhduken.Ka një arsye tjetër pse unë po jua jap drejtpërsëdrejti ...

Ekziston një lidhje e drejtpërdrejtë midis të qenit yndyrë dhe zhvillimit të sëmundjeve kërcënuese për jetën.

A e dini se për çdo kile jeni mbipeshë, rrit gjasat për të marrë sëmundje të tmerrshme si diabeti, kolesteroli i lartë dhe hipertensioni prej 3%?

Pra, nëse jeni mbipeshë me vetëm 10 kilogramë, kjo do të thotë që jeni 30% më shumë gjasa të zhvilloni diçka të keqe.

Le të jemi të sinqertë, sa kilogramë mbipeshë jeni ?

Fundi është, sa më i zymtë je, aq më shumë ka gjasa që ju duhet të vdisni për shkak të tij.

Dhe më besoni, askush nuk di më shumë për këtë sesa mua. Ju shikoni, ata nuk gjithmonë më thërrasin "Asnjë Nonsense Ted". Për nënën time, unë isha "Teddy Bear" ... dreqin e saj të dobët dhe të buzëqeshur ... nëna dhe baba im ishin ato që ti do të quhesh "të shëmtuara të mëdha" , kështu që ata vetëm më panë si normale ...

Por fëmijët në shkollë, ata kishin emra të tjerë për mua ... emra të egër, të tmerrshëm ...

Mbaj mend fshehur në dushe gjatë orës së gjimnazit, ose duke shkuar tek infermierja e shkollës dhe duke falsifikuar ndonjë dëmtim, vetëm për të shmangur turpin për të mos qenë në gjendje të bëjë një tërheqje, ose të ulet, apo të shkundni një prehër të vetëm rreth pista ...

Më e keqja ishte kur ne luanim kickball. Unë kurrë nuk do ta harroj turpin e ndezur që ndjeva duke qëndruar atje duke pritur të merrja për një nga ekipet ...

Freddy Bavaro, atleti më i mirë në klasën time dhe më e keqja, ishte gjithmonë një nga "kapitenët e ekipit"

Dhe të gjithë e dinin se "Tubby Ted" do të ishte zgjidhja e fundit. Cilido skuadër përfundoi me mua, fëmijët e tjerë do të ankoheshin për atë që duhet të luanin me "gomar të trashë ..."

U ndjeva e padobishme ... e cila më bëri të dua të shmang sportin dhe të ushtrohem plotësisht, dhe të mbytem pikëllimet e mia në ushqim junk dhe sodas me sheqer.Kjo vazhdoi gjatë gjithë kolegjit dhe në jetën time të rritur.

Fatmirësisht kam pasur gruan time të dashur Darlene, dhe dy fëmijët tanë të mrekullueshëm ... Darlene kishte luftuar me peshën e saj gjatë gjithë jetës së saj, e cila është se si ne lidhën në fillim ...

Kishte raste kur ne të dy shkuam në dietat e rrëzimit, ose u bashkuam me palestra, ose morëm një aktivitet për të humbur peshë ...

Por këto përpjekje ishin gjithmonë jetëshkurtër. Çdo pound Darlene dhe unë arrita të humbasim do të kthehesha më përpara, dhe do të isha më e rëndë se kurrë më parë ...

Mbaj mend sjelljen e familjes sime në një park zbavitës për ditëlindjen e tetë të djalit tim të vogël. Ai kishte ëndërruar të kalëronte me slitë rul për disa muaj ...

Por kur isha shumë e dhjamosur për të rrahur rripin rreth belit, ata më thanë se nuk mund të shkoj në udhëtim, kështu që as djali im.

Ai bërtiti gjithë rrugës në shtëpi ... dhe unë mbajta lotët e mi. Lotët e turpit ...

Por nëse mendoni se është e keqe, kjo nuk ishte asgjë në krahasim me atë që ndodhi në ribashkimin e shkollës së mesme vitin e kaluar ...

Unë do ta kisha kaluar më mirë këtë ditë duke pasur kirurgji të kanalit rrënjësor pa anestezi, por Darlene dhe unë ishim në të njëjtën klasë të shkollës së mesme ... kështu takuam së pari ...

Dhe ajo donte të shihte disa shokë të klasës së saj të vjetër, kështu që unë me gjysmë zemre shkoi me të ...

Ishte një piknik në natyrë në një ditë të nxehtë të nxehtë në korrik. Atje isha duke djersitur si një derr, duke u ulur në një nga ato karrige prej alumini të ndezur me alumin ...

Mbushja e fytyrës sime me një pjatë plot me ushqime që pushonin në bark, ndërsa shokët e mi të ish-klasës qëndronin rreth bisedimeve ...

Ndëshkuesi im i vjetër Freddy Bavaro ishte në këmbë nga tryeza shuplakë. E kapa atë duke më shikuar me një tallje në fytyrën e tij dhe duke qeshur diçka me gruan e tij ... ishte ai tallje e zakonshme që më kishte dhënë kurdoherë që "gomar i trashë" u ngjit në ekipin e tij të kickbollit ... Kur papritmas dëgjova një zhurmë ... tingujt e lakimit të metaleve ...

Dhe pastaj, SNAP!
Këmbët e karriges sime shpërthyen si toothpicks, dhe unë u përplasën në tokë si një thes i madh i blubber. Pjatë ime e plotë me sallatë me spageti dhe patate, dhe filxhan me birrë me madhësi të xhumasë, derdhur mbi mua ... pa marrë parasysh se sa i vështirë unë u përpoqa, unë nuk mund të marr veten. Isha duke fluturuar si një balenë e kapur ...

Unë mund të dëgjoj LAUGHTER të gjithë rreth meje ... papritmas unë u flashing përsëri në klasën palestër ...

Askush nuk lëvizi një muskul për të më ndihmuar, derisa Darleni u nxitua dhe më ndihmoi të kthehesha në këmbët e mia. Pasi më ndihmoi të pastrohesha, shkuam në shtëpi. Por poshtërimi më i keq i jetës sime sapo kishte filluar!

Freddy Bavaro kishte regjistruar të gjithë incidentin e tmerrshëm në telefonin e tij ... dhe e postoi në YouTube ...

U bë "viral" gjatë natës dhe u nda në Facebook nga 11,576 njerëz.E kuptova të hënën në mëngjes, kur isha ulur në dhomën time dhe vërejta një bandë bashkëpunëtorësh të mi që rrinin në këmbë rreth një kompjuteri dhe duke qeshur me guxim.

Dhe duke vrapuar tek unë ...

U ngrita, u mbërtheva tek ata dhe pashë vetën time në ekran ... u shfaq në bar me një fytyrë të mbushur me spageti ...

I shtyja ata mënjanë dhe luajtën videon që nga fillimi ...

Dhe atje isha, duke ngrënë në piknik, ndërsa Freddy filmuar mua ... duke folur si ai ishte narrating disa video National Geographic ...

"Këtu është Balena e Tokës në habitatin e tij natyral, duke mbushur fytyrën e tij të dhimbshme dhe të neveritshme në një shuplakë ..."

Të gjitha shaka, fyerjet dhe poshtërimet e së kaluarës sime erdhën me nxitim në mua. Mbaj mend ndjenjën sikur vetëm doja të zvarritem në ndonjë vrimë të thellë e të errët dhe të vdisja ...

Ose ... ose hani një pizza. Cila është pikërisht ajo që kam vazhduar të bëj.

Sa patetik duhet të kisha parë ... i ulur vetëm në një lugë të yndyrshme, duke u veshur me një byrek të jashtëzakonshëm me të gjitha mbushjet, ndërsa unë i hidhja sytë ...

Dhe disa ditë më vonë, kur kisha kontrollin tim mjekësor vjetor, më vinte në fytyrë me të kuptuarit se pesha ime nuk ishte vetëm duke më bërë një aksion për të qeshur në internet ...

Ajo po më vriste

Mjeku im më diagnostikoi me presionin e lartë të gjakut dhe diabetin e tipit 2 dhe më dha një paralajmërim të zymtë se unë isha i detyruar të kisha një goditje në tru apo goditje në zemër në çdo kohë, përveç nëse humbja të paktën 100 kilogramë.

Ai i shkroi recetat për një barazim të barnave të ndryshme dhe më dërgoi të lundronte ...

Tani, kjo është kur një person i arsyeshëm do t'i thoshte vetes, "Mjaft është mjaft. Koha për mua që të bëj prapanicë tim të keq në formë dhe të shpëtojë jetën time! "

Por jo mua.

Ndjeva krejtësisht i pafuqishëm dhe i pashpresë.

Unë nuk u shqetësova për të ndaluar në farmaci dhe marr medikamente të mia ...

Në vend të kësaj, unë godita makinën e McDonald's dhe hëngra ushqime të mjaftueshme për të fikur një kalë. Pastaj shkova në shtëpi dhe u plating veten në shtrat, për të vënë fytyrën time dhe zonën jashtë para TV. Fëmijët ishin në shkollë dhe gruaja ime ishte në punë. Do të kisha disa orë për të derdhur në paqe para se të ktheheshin ...

Por unë mendoj se e hëngra veten në një gjendje ushqimi ... për shkak se gjëja tjetër që e njihja, u zgjua nga dremitja ime nga zëri i zemëruar i gruas sime, Darlene.

nuk ka hile

Ajo qëndronte mbi mua. Shtrëngimi i recetave të mia në dorën e saj.

Crap, ajo duhet t'i ketë gjetur në portofolin tim ...

"Ted, ÇFARË po bën për veten?" Bërtiti ajo. "Unë mendoj se nuk kam nevojë të pyes se si shkoi mjekja e mjekut tuaj - këto ilaçe janë për presionin e lartë të gjakut dhe diabetin!"

I shtyra kutitë e Bosh Big Mac jashtë gjoksit, fshire akulloren e çokollatës nga goja, dhe i bërtitën përsëri në frustrim ...

"Nuk ka rëndësi në këtë pikë. Unë do të vdes të rinj dhe yndyrë, njësoj si babai im. Ne gjithashtu mund ta pranojmë atë, dhe unë do të kënaqem me kohën që kam lënë ".


Atëhere kam dëgjuar zërin e vajzës time 6-vjeçare, Annabelle ...

"Babi ... do të vdisni?"

Kam shikuar. Annabelle ishte duke qëndruar në hyrje, duke kapur arushën e saj të vogël.

Dhe kur e pashë pamjen e frikshme në fytyrën e saj dhe lotët në sytë e saj ...

Në të gjitha vitet e mia të poshtërimit dhe ndjenjën e turpit për veten time ... asgjë nuk më theu zemrën time sikur të dëgjonte vajzën time që më tha.

Të nesërmen në mëngjes, gruaja ime më tha se do të merrte fëmijët dhe do të qëndronte në shtëpinë e motrës së saj për një kohë. Ajo thjesht nuk mund të durojë që të gjithë ata të më shikojnë të vrasin veten më.

Dhe kështu ata shkuan. Dhe kalova dy ditët e ardhshme në shtrat, duke u mbytur në mjerimin tim ...

Çfarë duhej të bëja, tërhiqesha prapanicën me madhësi të balenës në palestër dhe u bashkua me një klasë gjimnastike?

Të gjithë do të qeshin me mua , sikur fëmijët të ktheheshin në klasën e palestrës ... nëse nuk do të vdisja nga ndonjë siklet, tendosja në zemër ndoshta do ta shpërthente si një tullumbace ...

Dhe unë nuk mund të mbijetoj në degëzat dhe manaferrat, apo çfarëdo që tha dieta më e fundit "mrekulli e muajit"

Unë kisha provuar tashmë të gjitha ato dieta, dhe ata më bëri kaq të mjerueshme, dhe kaq të tmerrshme për të qenë rreth, familja ime do të kishte qenë më mirë pa mua ...

Por unë gjithashtu e dija diçka tjetër: unë do të kisha mjaft. Unë isha i sëmurë të gënjente vetveten.
Të sëmurë për të bërë justifikime. Sëmurë e veprimit si viktima.

Dhe atë natë, ndërsa unë rrija në shtrat ... vetëm ... duke gorging veten në një vaskë akullore dhe surfing kanalesh ...

Përgjigja u gjet ME!
Ishte një nga ato kanale të lajmeve jashtë shtetit. Një gazetar po intervistoi një mjek të vjetër dhe të mençur nga Zvicra me një mjekër të gjatë gri ...

Dhe ai po thoshte se si klinika e tij kishte kryer disa studime të reja dhe të shpejta në atë se pse njerëzit mbipeshë me të vërtetë kanë një kohë kaq të vështirë të humbasin peshën.

Nuk ka asgjë të bëjë me " fuqinë e vullnetit " tuaj ... Nuk ka asgjë të bëjë me ne që jemi " dembel " ...

Është për faktin se truri juaj ka shkuar HAYWIRE sepse ju keni ngrënë mënyrë të gabuar për kaq shumë kohë ... Dhe tani, truri juaj është duke dërguar sinjale të gabuara në stomakun tuaj.Do të të kurseja të gjitha gjërat shkencore që po i bënte. Në fund të fundit është kjo: imagjinoni që jeni një makinë dhe "matësi i gazit" juaj po i tregon trurit tuaj se jeni "bosh" gjatë gjithë kohës ... edhe pse nuk jeni vërtet ...

Në fakt, edhe kur keni një rezervuar të plotë, BRAIN juaj mendon se ju jeni duke u ulur - kështu që ju tregon se ju duhet të konsumoni më shumë mbeturina për të mbetur gjallë.

Kjo është arsyeja pse ju merrni ato dëshira ... dhe kjo është arsyeja pse ju keni nevojë për ushqim të keq, dhe keni një dëshirë shumë më tepër se njerëzit e tjerë. Sepse kjo është ajo për të cilën përdoret trupi juaj. Dhe truri yt mendon, se ushqimi i keq është "gaz".

Edhe kur stomaku juaj është i plotë, truri juaj vazhdon t'ju thotë se keni nevojë për më shumë gaz. Pra, vazhdoni të ndaleni për gaz, dhe më në fund filloni të mbushni kanaçe të gazit dhe t'i mbani ato në trungun tuaj, sepse truri juaj mendon se mund të dilni në çdo moment.

Dhe pastaj doktori zviceran tha diçka që gati më bëri të heq dorë nga Doritosi im ...

Ai tha se disa nga hulumtimet më të fundit në këtë zbulim të mahnitshëm po ndodh në një Universitet që është vetëm disa orë me makinë nga shtëpia ime ...

Kështu të nesërmen, e mbushën veten në makinën time dhe e bënë udhëtimin ...

Dhe pastaj kalova orë në bibliotekën mjekësore të kampusit, duke qëndruar vonë deri në mbrëmje, ndërsa gërmova në studime të pafundme dhe revista kërkimore ...Kam zbuluar një ekspert trashjeje të quajtur Dr Louis Aronne, Drejtor i Programit Gjithëpërfshirës të Kontrollit të Pesha në Spitalin e New York-Presbyterian / Weill Cornell Medical ...

Dhe ai mbështeti atë që kishte thënë doktori zviceran. Arsyeja pse disa njerëz e gjejnë të pamundur humbjen e peshës, pavarësisht nga përpjekjet e të gjitha llojeve të dietave dhe rutinat e stërvitjes, është sepse pas viteve të ngrënies dhe mbingarkesës, dieta tipike perëndimore ndryshon trurin tuaj.

Për të qenë specifike, dieta perëndimore që keni qenë në tërë jetën tuaj dëmton rrugët sinjalizuese në hipotalamus, e cila është pjesë e trurit tuaj që rregullon metabolizmin tuaj.

Kështu që vazhdova të gërmoj, duke shkuar më thellë dhe më thellë poshtë vrimave të lepujve ... Dhe kur erdha në një studim fillestar të botuar në Journal British Nutrition, i cili kurrë nuk ishte publikuar në SHBA ...

Mësova se një ekip shkencëtarësh në Universitetin e Liverpulit kishte gjetur se dieta tipike perëndimore vë në lëvizje një reaksion zinxhir të "mosfunksionimit metabolik".

Kjo do të thotë që truri juaj po ju mashtron me sinjale të çmendura të përziera ...

Ju mendoni se jeni të uritur dhe ju CRAVE ushqime yndyrore, të larta të karbohidrateve, kur nuk u nevojiten fare ...

Me kalimin e kohës, dieta juaj në të vërtetë dëmton nervat që kryejnë sinjale në të gjithë hypothalamus tuaj. Kjo shkatërron aftësinë e trupit tuaj për të rregulluar peshën tuaj dhe metabolizmin ...


Dhe tani, trupi juaj është në regjim të përhershëm "ruajtje yndyre" në vend të mënyrës së shëndoshë të BURNING!

Mesazhet që truri juaj ju dërgon në lidhje me oreksin tuaj dhe uria juaj janë të përzier ...

Kur jeni plot, truri juaj ju thotë të hani MË SHUMË.

Dhe kur trupi juaj duhet të digjet nga kaloritë, truri juaj është duke i thënë që të mbajnë ato kalori si yndyrë.

Lajm i mirë është, ka një mënyrë për të ndryshuar "mosfunksionimin tuaj metabolik" dhe për të vendosur trurin tuaj drejt ...

Kështu që STOPS punon kundër jush dhe fillon të punojë për ju ... duke dërguar trupin tuaj sinjale DREJTA, në vend që të dërgoni sinjale që ju mbajnë yndyrë dhe t'ju bëjnë më të trashë ...

Në fakt, ekziston një mashtrim i çuditshëm i shkrirjes së yndyrës që mund të përdorësh, të zhvendosësh trupin nga "mosfunksionimi metabolik" në "hiper-efikasitetin metabolik" ....

Kështu që duke filluar nga sot, do të shkriheni nga flab, djegini paundet tuaja shtesë dhe do të tkurrni barkun tuaj edhe kur të flini ...

Pa asnjë punë të vështirë kërkohet.

Tani për tani, mund të kesh të njëjtat mendime që po bëja, pasi bëra këtë zbulim të habitshëm ...

"Pse nuk është ky mashtrim yndyror shkrirje duke u mësuar nga çdo mjek, dhe shkruar në lidhje me librat humbje peshe dhe revistat shëndetësore?"

Arsyeja është e thjeshtë:

Industria e humbjes së peshës prej 60 miliardë dollarësh paguan shumë para për të siguruar që ky informacion të mbetet i varrosur.

Në fakt, kuptova se disa nga universitetet e njëjta që kanë kryer studime mbi mosfunksionimin metabolik ...

Gjithashtu, pranoni miliona dollarë në grante dhe donacione nga kompanitë Big Pharma, të cilat shesin pilula humbje peshe, diabet dhe medikamente me presion të lartë të gjakut dhe të gjitha llojet e barnave të tjera që ju nevojitet për shkak të mbipeshës.

Nëse këta studiues dhe universitete duan të qëndrojnë në listën e pagave të Big Pharma, është në interesin më të mirë për ta mbajtur hulumtimin e tyre në përfundim ... kështu që Big Pharma mund të vazhdojë të ushqejë pilula dhe të bëhet e pasur në shpenzimet tuaja.

Gjeta një thesar thesaresh të sekreteve që nuk ishin zbuluar kurrë në bodrumin e asaj biblioteke universiteti ... por ata kurrë nuk do të bëheshin publike, dhe tani e di pse.

Unë isha gati për të vënë atë që unë do të mësuar në provë ...

Kështu që i kushtova disa muajve të ardhshëm në një qëllim ...

Pesha e rënies dhe kthimi i tipit 2 të diabetit dhe presionit të lartë të gjakut.

Dhe unë do ta bëja pa shkuar në një dietë të lodhshme, dhe pa shpenzuar orë të djersitur në punë rutine dhe duke ushtruar veten gjysmën në vdekje ...

Teksa filluan të shkrihen paund , dhe energjia dhe optimizmi u kthyen, fillova të kuptoj ...

Që nga dita që kemi lindur, ne kemi gënjyer për atë që kërkohet për të humbur peshën dhe për ta mbajtur atë.
Kjo është arsyeja pse nëse jeni mbipeshë tani, ose mbani disa yndyra kokëfortë në vende të gabuara, nuk është faji juaj.

Ka kaq shumë informacione kontradiktore atje që thjesht nuk e di se kush të besojë dhe çfarë të besojë më.

Edhe më keq, shumica e "këshillave" atje nga të ashtuquajturit ekspertë janë të çiltër TERRIBLE kur bëhet fjalë për humbjen e peshës dhe qëndrimin e duhur, të shëndetshëm dhe të lumtur.

Jo vetëm që nuk ju ndihmon, por në të vërtetë ju shkakton që të fitoni peshë dhe përshpejton procesin e plakjes!

Së shpejti, unë kisha shkuar nga shikimi në këtë mënyrë:Dhe, aq emocionuese sa isha kur pashë rezultatet e mia në pasqyrë çdo mëngjes, nuk mund të filloj dot të përshkruaj gëzimin që ndieja, duke e ditur se familja ime tani ishte krenare për mua, ashtu siç isha me veten time.

I tregova gruas time Darlene sekretin tim të shkrirjes së yndyrës dhe ajo e përdori atë për të humbur 27 kilogramë në një muaj ...Kam ndarë atë me vëllezërit e mi ... dhe ata, gjithashtu, janë shkrirë mbi 120 £ të kombinuara.

Kam postuar fotografi të udhëtimit të humbjes së peshës në faqen time në Facebook dhe kur shkoi viral, papritur kisha burra dhe gra të rastësishme nga e gjithë bota duke më dërguar "kërkesa për mik" dhe duke më pyetur për sekretin tim ...

dietë humbje yndyrë
Kështu që unë u tregova disa këshilla me ta, dhe së shpejti më dërguan fotot e tyre para dhe pas dhe për ndarjen e tregimeve të tyre të suksesit ...Kjo është kur vendosa të përpiloj të gjitha muajt e hulumtimeve dhe të dhënave në një sistem të thjeshtë, hap pas hapi që bën një gjë dhe një gjë vetëm ...

Shkrijeni yndyrën tuaj dhe djegin sa më shumë paund si ju dëshironi, FAST.

Një zonjë, Jane S. nga Sarasota, Florida, postoi fotografinë e saj para dhe pas në faqen time në Facebook, së bashku me këtë mesazh:

Kjo është kur gruaja ime Darlene duke filluar me shaka duke më thirrur mua "Z. Jo-Nonsense ", dhe unë mendoj se ju mund të thoni se u bë pseudonimi im ... hej, nuk më pëlqeu ... me siguri rreh njerëzit që më quajnë" Teddy Bear "ose" Tubby Ted ", nuk do të thoni?

Sapo fillova të bëja të disponueshme për publikun tim Sistem për Shkrirjen e Nonsense Nonsense , kritikat e pikturave të pabesueshme mbahen në ...Të gjithë ata ishin në gjendje të gjenin rezultate të mahnitshme thjesht duke marrë këtë qasje të sinqertë, "pa marrëzi" për humbjen e peshës.

Duke e kthyer në historinë time, është e vështirë të imagjinohet se vetëm një vit më parë, isha i mbërthyer në shtratin tim duke u ndier keq për veten time, në prag të gruas sime duke e lënë mua ...

Dhe nëse më shikoni tani, është edhe më e vështirë të besoj se isha mbi 100 kilogramë mbipeshë.

Por unë nuk jam më një viktimë.

Tani e shoh jetën nga një perspektivë krejt tjetër ...

Sepse së bashku me barkun tim të madh, të sëmurë, diabeti i tipit 2 dhe presioni i lartë i gjakut janë zhdukur për më shumë se gjashtë muaj.

Studentët e mi po shikojnë dhe ndihen të mahnitshëm, siç e shihni:

Edhe në qoftë se jeni shumë dembel.
Tani është radha jote ...

Unë e quaj atë Sistemi i Nxjerrjes së Nonsense Fat ...
Dhe është sistemi i vetëm atje që zbulon një mashtrim të çuditshëm që ndryshon trupin tuaj nga "mosfunksionimi metabolik" tek "hiper-efikasiteti metabolik".

Ky sekret i çuditshëm i shkrirjes së yndyrës është provuar shkencërisht që të digjni yndyrën nga trupi juaj gjersa jeni duke fjetur, në mënyrë që ju të mos zgjoheni më lehtë, por të mbushur me energji dhe vitalitet që nuk keni ndjerë në vite, ndoshta edhe në dekada.

Dhe nëse mendoni se kjo do të jetë e vështirë, mendoni përsëri ...

Sepse unë u largova nga rruga për ta bërë këtë sistem të përsosur për këdo që nuk ka kohë ose interes për të punuar jashtë për orë të tëra në ditë, ose të bëjë ndonjë gjë tjetër për ta ngërthyer stilin e tyre të jetesës.

Më besoni, aq të mprehtë dhe të përshtatshëm sa unë jam duke kërkuar, unë nuk jam një tifoz i madh i stërvitjes. Kështu që unë do të sigurohem që ta mbajmë atë deri në një minimum, ndërkohë që marrim rezultate maksimale.

Imagjinoni kthimin e kokave në ribashkimin tuaj të ardhshëm të shkollës së mesme ose familjen tuaj të ardhshme ... dhe duke u kërkuar atyre që të keni sekret ...


Imagjinoni sa të shkëlqyer do të ndiheni duke e ditur se të gjitha çështjet tuaja shëndetësore të shtruara nga pesha juaj kanë zhdukur të gjitha ...

Dhe kjo është vetëm fillimi se sa e mrekullueshme do të jetë jeta juaj e re, sapo të provoni "mënyrën time dembel" për të humbur peshën ... dhe shumë gjëra të tjera.

Çdo gjë që ju duhet të dini për të pështirë yndyrën jashtë trupit tuaj FAST është brenda këtij kursi dixhital, që mund ta shihni menjëherë në kompjuterin tuaj, smartphone ose tabletë.

Deri tani, ky sistem për shkrirjen e shëndetit të shurdhërve nuk ka ndihmuar më shumë se 16,300 burra dhe gra të tjera. Dhe burrat, bashkëshortet dhe anëtarët e familjes së tyre janë aq mirënjohëse sa janë.

Nëse kjo nuk është dëshmi e mjaftueshme për ju, atëherë kthehuni në qesen tuaj të Doritos dhe shfaqjet televizive tuaja të pamend, sepse askush, jo unë apo dikush tjetër, do të jetë në gjendje t'ju ndihmojë.

Por të dy e dimë, ju doni të jeni stori i ardhshëm i suksesit. Ju doni të bashkohet me mijëra burra dhe gra të të gjitha moshave, nga e gjithë bota, të cilët kanë përjetuar rezultate të pabesueshme nga ky sistem i lehtë dhe i lehtë.

Nga rruga, këta ishin njerëz që provuan versionin "beta" ...

Që atëherë, ky sistem dixhital i lehtë për përdorim është përmirësuar dhe përmirësuar me më shumë këshilla dhe truket për ta bërë atë edhe më të lehtë për të djegur yndyrën, kështu që do të duhej të ishte një goditje e plotë për të mos humbur peshën me të.

Është 100% "personi dembel" miqësor ...

Sepse ky është sistemi i vetëm që do të të mbajë për dore dhe do të të ecë nëpër hapa, kështu që brenda momenteve të marrjes së duarve mbi të, do të jeni në gjendje të ndryshoni çështjet e peshës dhe të filloni të merrni trupin që keni. gjithmonë ëndërruar ...

Ndërsa ju me lehtësi shkrihen ato paund shtesë edhe kur jeni duke fjetur!

Dhe për t'u siguruar që suksesi juaj është i garantuar , mund të na kontaktoni sa herë që dëshironi të bëni një pyetje në lidhje me kursin, ose për situatën tuaj.

Kjo është me të vërtetë vetëm maja e ajsbergut. Për shkak të kufizimeve kohore, unë mund t'ju tregoj vetëm rreth 10% të asaj që do të zbuloni brenda sistemit të plotë ...

Cili është rishikuar dhe redaktuar nga një MD shumë i respektuar amerikan, dhe gjithashtu përfshin të dhëna nga një varg humbjesh të tjera në peshë dhe ekspertë të Wellness.

Ju gjithashtu duhet të dini se edhe pse ky është një produkt i ri, nuk jeni derr i guinea. Para se të regjistroja këtë prezantim, ne kishim trajtuar tashmë më shumë se 16,300 burra dhe gra nga e gjithë bota.


Është e mbuluar, nëse jeni një burrë apo një grua dhe pa marrë parasysh moshën tuaj ...

Dhe arsyeja për këtë është e thjeshtë ...

Ky sistem për shkrirjen e shëndoshë të Nonsense Nonsense zgjidh problemin tuaj në nivelin bazë.

Nuk është një rregullim i përkohshëm ose një "ndihmë bandash ..."

Pasi që çështjet e peshës të ndryshojnë, ato do të zhduken përgjithmonë për të mirë.

Jo ifs, buts ose maybes.

Së shpejti do të jesh më në fund i lirë nga siklet, turpi, zhgënjimi dhe vetëvlerësimi i ulët që vijnë së bashku me të gjithë atë peshë shtesë që po tërheq rreth ...

Së shpejti do të jesh në gjendje të qëndrosh krenar, i gjatë dhe i sigurt ... sepse nuk je i vetmi që vëren se sa i mirë dukesh ...

Njerëz të tjerë tani po shikojnë me admirim dhe madje edhe xhelozi, dhe duke uruar që ata e dinin sekretin tuaj të mahnitshëm të shkrirjes së yndyrës ...

Dhe kurrë nuk do të përfundoni si skllav i Big Pharma, i lidhur me presionin e lartë të gjakut dhe medikamentet e diabetit sepse pesha juaj ju vuan me probleme shëndetësore ...

Dhe këto janë vetëm disa nga çështjet shëndetësore me të cilat duhet të merren, kur nuk e dini këtë sekret të shkrirjes së yndyrës.

Të qenit mbipeshë është gjithashtu një nga shkaqet kryesore të mosfunksionimit seksual dhe humbja e dëshirës seksuale për burrat dhe gratë ... që mund të shkatërrojnë marrëdhëniet dhe t'i heqin familjet.

Ju tani e kuptoni se ju jeni në kontrollin e fatit tuaj ... Dhe ju jeni gati për të përjetuar një ndjenjë të lirisë newfound. Sepse, që nga kjo ditë e tutje, nuk do të ketë asnjë tjetër që do të vendosë se çfarë ndodh në jetën tuaj, por ju.

A nuk do të jetë kjo një ndjenjë e mahnitshme?

Në vend të sikletit, zhgënjimit dhe sensit të përgjithshëm të ndjenjës së lodhjes dhe lodhjes që ndjeheni tani?

Ju e dini që meritoni më mirë se kjo ... dhe kështu bëni të dashurit tuaj. Ata ju duan në të mirën tuaj. Jo se si jeni tani.Dhe unë mund t'ju garantoj, nëse nuk veproni tani dhe zbuloni këtë sistem natyral të shkrirjes së shëndoshë, kjo është vetëm një çështje kohe para se demonët e tjerë të peshës të shkurtojnë jetën tuaj të shkurtër ...

Demonët si Diabeti ...

Presioni i lartë i gjakut ...

Kolesteroli i Lartë ...

Dhe këto janë vetëm fillimi ...

Jo për të përmendur tendosjen e madhe financiare që këta demonët do të shkaktojnë mbi familjen tuaj ...

A keni akumulime të parave të gatshme shtesë për të siguruar që ju të mund të mbuloni faturat gjigante mjekësore që së shpejti do t'ju duhet të paguani, nëse nuk merrni masa?

Sa më shumë kohë dhe para doni të humbni në trajtimin e simptomave të mbipeshës, kur mund të shëroheni nga problemi kryesor dhe të ndryshoni të gjitha kushtet tuaja mjekësore dhe të rikuperoni trupin, shëndetin dhe besimin tuaj - njëherë e përgjithmonë?

Nëse ju nuk e merrni këtë zgjidhet, diku poshtë vijës ... ajo mund të jetë sa më shpejt që nesër, ose në kohën e 10 vjet ... ju do të jetë shtrirë në një krevat në spital me tuba fërkimit nga ju, dhe një makinë zemër tëri deri në gjoksin tuaj, ndërsa ju ia ngul sytë pafuqishëm në tavan ...

Me anëtarët e familjes suaj shkeli ty, i frikësuar dhe i shqetësuar sëmurë ...

Çfarë do të konkurrojnë nëpër kokën tuaj, atëherë?

Thellë poshtë brenda, nëse ju doni të pranojnë atë apo jo, ju e dini se të qënit yndyrë rrit ndjeshëm shanset e ndonjë sëmundje të tmerrshme apo një sulm të papritur në zemër të mrekullueshëm poshtë ...

Unë e di se në rastin tim, një nga mendimet që mërzitur mua më ishte nusja ime pasur nevojë të shkoni të shikoni për dikë tjetër, për të zëvendësuar më pas unë ishte zhdukur ...

Dhe fëmijët e mi duke u rritur me disa babain tjetër, ose nuk ka babai në të gjitha ...

Dhe në qoftë se të dashurit tuaj duhet të lëvizë, një herë ju jeni duke shkuar, mund të vërtetë fajësojnë ata?

Sidomos kur ju e dini që ju mund të ketë parandaluar gjithë këtë, në qoftë se ju kishte vetëm provuar këtë pa marrëzi Fat shkrirjes Sistemit sot?

Le të përballen me atë, duke qenë yndyrë nuk është një problem i vogël që ju mund të injorojë, dhe vetëm shpresoj se "shkon larg."

Sa më e madhe linjë tuaj bel, aq më shumë probleme ju jeni do të përballet me ...

Nëse ju nuk merrni masa, ajo shumë mirë mund t'ju kushtojë shëndetin tuaj, jetën tuaj seksuale, të ardhmen tuaj financiare, martesën tuaj, familjen tuaj, dhe çdo gjë që ju të mbajë dashur ...

Kjo është arsyeja pse kur ju shikoni në shpenzimet e përfshira për të mos marrë masa, ajo mund të jetë plotësisht shkatërruese ... fizikisht, emocionalisht dhe financiarisht.

Trust mua, unë kam qenë në këpucë tuaj ... Unë kam qenë yndyrë, dhe unë e di saktësisht se si ju ben te ndiheni ... Ajo rrënojave besimin tuaj ... Ajo shkatërron vetë për veten tuaj ...
Sistemi i shkrirjes së yndyrnave

Ju shmangur situata që të bëjnë të ndjeheni pakëndshëm, dhe të ndaluar që jetojnë jetën që ju dëshironi. trupi juaj bëhet burgu juaj ... sa më i madh që ju të merrni, aq më i vogël burgu juaj bëhet. Unë kam qenë atje ... kam mësuar rrugën e vështirë ... dhe unë pothuajse paguar çmimin përfundimtar.

Ti e di se përvojat e mia personale me luftimin e "demon trashje," dhe ajo që unë kam për të shkuar nëpër të sigurohemi që ju nuk e vuajnë atë fat ...

Dhe unë e di se si të dorës së parë vetëm duke u përpjekur për të "trajtuar" simptomat vetëm zgjat dhimbjen.

Pra më lejoni të ju pyes një pyetje serioze ...

Çfarë lloj i vlerës do të zhvillohet në një kurs që do të shkrihen larg yndyrë tuaj të përhershme, të rivendosur besimin tuaj, dhe do t'ju japë rezultate konkrete si pak si 7 ditë?

Unë e di një shumë e burrave dhe grave që me kënaqësi do të paguajnë një pasuri për këtë privilegj ...

Dhe vetëm mendojnë për kohën dhe paratë që ju mund të keni humbur tashmë në "pilula mrekulli", dietë trill, Gadgets stërvitje, trajnerët personale, anëtarësimet palestër, ose mënyra të tjera për të humbur peshë që nuk ju japin rezultatet që ata premtojnë.Pas përdorimit tim të thjeshtë No-Nonsense Fat shkrirjes Sistemit , unë kam pasur studentë më thoni se ata do të kishin paguar më shumë se $ 1997 vetëm për të marrë qasje në këtë informacion zbulim i madh ...


Por lajm i mirë është, unë nuk jam një i babëzitur CEO Big Pharma cili kujdeset vetëm për rreshtim xhepat e tij. Unë jam vetëm një person mesatar si ju. Unë e di se çfarë jeni duke kaluar nëpër ...

Dallimi i vetëm është, unë kam qenë me fat të mjaftueshme për të pengohen me të fshehtë që të më lejohet të zbuluar këtë "mënyrë dembel" për të djegur yndyrë të shpejtë dhe të gjithë-të natyrshme.

Kështu që unë nuk jam duke shkuar për t'ju kërkojë të paguani $ 1997.

Ajo nuk do të jetë $ 997. Kjo nuk do të jetë edhe $ 197.

Vetëm investimi juaj sot është një kohë vetëm, plotësisht depozitë pakthyeshme për shumën që ju shihni më poshtë videon. Unë do të duan për të dhënë këtë, për të lira, por ju lutem kuptoni kam lart dhe shpenzimet duhet të paguaj, për të mbajtur këtë website në internet ...

Dhe shpenzimet e mia e internetit janë në rritje më të mëdha çdo muaj, si mijëra të tjerë burra dhe gra të zbuluar në këtë sit çdo ditë ... Unë gjithashtu duhet të paguaj miqësore ekipin mbështetjen tonë të konsumatorëve që të jenë në dispozicion për të ju ndihmuar në 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë.

Por ajo që unë jam duke kërkuar për ju me të vërtetë është vetëm një depozitë pakthyeshme ...Sepse në rast nuk ka gjasa që ju nuk jeni wildly i kënaqur me rezultatet që ju merrni nga No-Nonsense tim Fat Melting Sistemit, depozita juaj një herë është 100% e pakthyeshme.

Ju mund email miqësore ekipin tim mbështetje të konsumatorëve, dhe për të marrë çdo qindarkë mbrapa në çdo kohë gjatë 60 ditëve të ardhshme.

Unë ju rekomandojmë që të hyni në sistemin, shpullë të fshehtat, dhe pastaj të vendosë nëse doni depozitën e kthyeshme tuaj mbrapa. Ju keni marrë një të plotë 60 ditë për ta bërë këtë.

Siç mund ta shikoni, unë kam hequr të gjithë rrezikun e nga ju dhe e vënë atë mbi supet e mia ... në mënyrë të drejtë tani, nuk ka absolutisht asnjë justifikim për të mos i dhënë këtë një provoni.

Mbani mend, vetëm në rast se ju vendosni ju doni depozitën tuaj të kthehet, për çfarëdo arsye, të gjithë ju duhet të bëni është të na dërgoni një email. Ju do të shihni se si të kontaktoni ekipin mbështetjen tonë të konsumatorëve sapo ju të hyjë anëtarëve tanë Area dhe për të marrë qasje në sistemin.

Kështu që ju shikoni, unë nuk jam me të vërtetë hov ju mund të keni menduar se unë kam qenë kur keni filluar lexuar këtë page.I'm vetëm një "jo të pakuptimta" llojin e djalosh i cili është i dedikuar për të marrë të rezultateve.

Por unë do të them se deri më tani, shumë pak njerëz kanë kërkuar për kurrizin e tyre të depozitave. Në vend të kësaj, ne jemi duke marrë email çdo ditë nga burrat dhe gratë e të gjitha moshave të cilët duan të na falënderoj.

Aktualisht, ne jemi duke ndryshuar jetën e më shumë se 383 njerëz në ditë, në mbarë botën ...


Pra, vetëm për të vënë ju plotësisht në lehtësi dhe të bëjë këtë një jo-brainer, këtu është tonë hekur-veshur, 100% Money Back Guarantee:

Në qoftë se im No-Nonsense Fat Melting Sistemi nuk ju jap masiv, të jetës në ndryshim transformim që ju dëshironi dhe meritoni ...

Dhe unë nuk jam duke folur për vetëm rënë një kile ose dy, unë jam duke folur në lidhje me llojin e ndryshimeve që kanë miqtë tuaj, bashkë-punëtorët dhe anëtarët e familjes duke i kërkuar se si ju e bëri atë ...

Atëherë unë këmbëngulin që ju të email 24-orëshe ekipin tim mbështetje të konsumatorëve në çdo kohë gjatë 60 ditëve të ardhshme, dhe të kërkojë që të ketë depozitave tuaj të kthyer në mënyrë të plotë. Ju do të merrni atë përsëri, çdo qindarkë, pa asnjë pyetje.

Vetëm mos harroni - ju keni një të tërë dy muaj, ose një të plotë 60 ditë, për të kërkuar depozitave tuaj të kthehet.

Tani, pasi ju keni shikuar deri tani, unë e di se ju jeni shumë të interesuar. Ju jeni gati gati për të ndërmarrë veprime ...

Pra më lejoni të ëmbël marrëveshje duke ju dhënë në vijim "bonuse Fast Veprim" , kur ju provoni tim të pakuptimta Fat shkrirjes Sistemit sot:


Fast Action Bonus # 1 -
The "Flab Belly No More" Exclusive Raporti (A $ 47 Value)
Kjo vlerë-mbushur, jo-push raport ju tregon saktësisht se çfarë ju duhet të bëni në mënyrë për të djegur yndyrë bark në shënjestër rreth seksionin tuaj mesit.

Vetëm të paralajmëruar, ne kemi marrë raporte nga studentët që vetëm një nga shumë sekreteve në këtë udhëzues bonus është e mjaftueshme për të bërë tuaj pantallona "të vjetra" fjalë për fjalë bie belit tuaj, sepse ju do të jetë shkrirja larg bark yndyrë në mënyrë të shpejtë ...

Pra, sigurohuni që ju jeni gati për të filluar pazar për disa rroba të reja!

Tjetra, unë jam duke shkuar për të ju jap ...Fast Action Bonus # 2 -
The "Instant metabolike Ignition" Brendshëm Report (A $ 97 Value)
A e dini se ka një "yndyrë djegia switch" brenda trupit tuaj tani - që është i fikur? Më lejoni të ju tregojnë se si për të menjëherë të kaloni atë përsëri në, kështu që ju mund të rrit fuqinë përpjekjet tuaja humbje peshe.

Pasi ju të zbuloni se si të aktivizoni kaloni tuaj djegur yndyrë, metabolizmi juaj do të përshpejtojë në një nivel edhe më të lartë dhe ju do të merrni rezultate yndyrë-shkrirjes edhe më të shpejtë.

Dhe kjo nuk është e gjitha. Ju gjithashtu do të merrni ...Fast Action Bonus # 3 -
The "Pesë Minute Fat Buster Series" (A $ 177 Value)
Tani shikoni, ju jeni do të gëzojnë të habitshme rezultatet humbje peshe vetëm duke përdorur sistemin kryesor, dhe kur kam thënë nuk kishte zero përpjekje të përfshirë, unë do të thotë se ...

Por nëse ju nuk parasysh shpenzimet vetëm disa minuta në ditë duke bërë disa ushtrime të thjeshta, por super-efektive, ju mund të përshpejtojë rezultatet tuaja dhe transformimin flab tuaj në ligët, muskujve sexy.

Brenda kësaj serie të veçantë video, të cilat ju mund të vetëm të merrni duke u përpjekur tim No Nonsense Fat Melting Sistemit sot, ju do të merrni të shpejtë dhe të lehtë yndyrë pesë minuta ushtrime goditjes që ju mund të bëni në komoditetin e shtëpisë tuaj.

Pra më lejoni t'ju kujtoj nga shpërblime të lirë shtesë që ju jeni duke shkuar për të marrë në çast kur ju provoni tim pa marrëzi Fat shkrirjes Sistemit sot:

E " Belly Flab No More " Exclusive Raporti (A $ 47 Value)
E " Instant metabolike Ignition " Brendshëm Report (A $ 97 Value)
Dhe " Pesë Minute Fat Buster " Video Series (A $ 177 Vlera.)
Kjo është $ 321.00 me vlerë të vlerës shtesë ju jeni duke marrë kur ju jepni im No Nonsense Fat Melting Sistemi një provoni sot, krejtësisht pa rrezik.

Mos harroni, ky është i vetmi sistem atje që derdh paund tuaja dhe shfuqizon Sëmundjet tuaja peshë të lidhura në mënyrë të përhershme, duke sulmuar e problemit në thelbin e saj.

Dhe në rast se ju vendosni për të kërkuar depozitimin tuaj për t'u kthyer, ju ende do të merrni për të mbajtur No Nonsense Fat shkrirjes Sistemit, së bashku me të gjitha shpërblimet.

Kjo është më së paku që mund të bëj, për të ju falënderoj për të shikuar këtë prezantim dhe duke i dhënë këtë një provoni.

Kështu që të shkojnë përpara. Kliko "Add to cart" button më poshtë. Nuk ka rëndësi nëse kjo është tre në mëngjes - një herë ju klikoni këtë buton, ju do të merren për të siguruar tonë Checkout Page, ku ju do të plotësoni një formular të shpejtë. Ajo do të marrë 30 dytë, në krye.

Po! Vetëm $ 37 - Me një të plotë 100% Money Back Guarantee!

Futeni në kosh
Futeni në kosh
GET MENJËHERSHËM ACCESS, 365 DITË NË VIT, 24HOURS NJË DITË!

të dhënat tuaja të pagesës dhe informacioni personal do të mbahen tërësisht konfidenciale, sepse kjo Checkout Faqe është e koduar me teknologjinë më të fundit encryption 256-bit.

Dhe për të mbrojtur më tej privatësinë tuaj, asgjë në lidhje me No Nonsense shëndoshë e shkrirjes Sistemi do të shfaqet në kartën tuaj të kreditit apo deklaratë bankare.

E vetmja gjë që do të shfaqen do të jetë një pagesë nga "Clickbank," e cila është procesor pagesa të sigurta që ne përdorim. (Ata përpunojnë mbi 100.000 transaksione të sigurta përditshme.)

Por ju nuk duhet të veprojnë tani. Unë sinqerisht nuk e di se sa më shumë që unë mund të mbajë çmimin këtë të ulët para se unë jam i humbjes së parave, duke i dhënë praktikisht atë larg për të në mënyrë të lirë ...

Pra, tani është koha për ju të klikoni "Add to cart" butonin më poshtë, të përfunduar arka tuaj në faqen tjetër, dhe për të marrë qasje të menjëhershme në të plotë pa marrëzi Fat Melting Sistemit, plus të gjitha shpërblimet fast-veprimit të lirë.

Po! Vetëm $ 37 - Me një të plotë 100% Money Back Guarantee!

Futeni në kosh
Futeni në kosh
GET MENJËHERSHËM ACCESS, 365 DITË NË VIT, 24HOURS NJË DITË!

Unë pres që ju të qenit historia jonë e ardhshme suksesi.

Ndjehen të lirë për të më dërguar një email dhe më thoni në lidhje me suksesin e jashtëzakonshëm që keni me të ...

Vetëm t'i jepte një e shtënë, dhe unë jam i sigurt se do të transformojë jetën tuaj për të mirë, duke filluar nga vetëm 60 sekonda nga tani.

Pra, çfarë jeni duke pritur për të?

Kliko "Add to cart" button poshtë dhe të përfunduar procesin arka.

Ajo merr vetëm 30 sekonda për të plotësoni formularin në faqen tjetër, dhe brenda 60 sekonda ju do të keni sistem të plotë, dhe të gjitha shpërblimet, të drejtë në frontin e ju në ekranin tuaj.

Tani për tani, ju keni marrë në thelb tre opsione ...

Opsioni 1 - Ju mund ta mbyllni këtë faqe dhe të vazhdojnë të jetojnë jetën tuaj si zakonisht, dhe për të mbajtur marrjen e rezultateve të zakonshme. Më shumë zhgënjim, siklet, frustrimi dhe frika rreth ku shëndeti juaj po shkon ...

Pastaj ka Opsioni 2 - Ju mund të përdorni njohuritë që ju keni fituar nga ky prezantim për të "krahut të" dhe të përpiqet të kuptoj këtë në tuaj.

Por le të përballen me atë: nëse nuk e di saktë yndyrë sekretin e shkrirjes që është brenda këtij sistemi, nuk ka sasinë e "gjykimit dhe gabim" do të përgjithmonë të rregulluar këtë çështje të vërtetë themelor pas problemin tuaj peshë.

Dhe pse do të ju edhe doni të eksperimentojnë dhe ndoshta të bëjë problemi juaj më keq, kur No Nonsense Fat Melting Sistemi heq të gjitha të supozim dhe duart ju zgjidhja?

Dhe pastaj, ju keni Opsioni 3 - Ju mund të provoni No Nonsense Fat shkrirjes Sistemit sot dhe të rregulluar këtë problem një herë dhe për të gjithë duke përfituar nga kjo bujare, me kohë të kufizuar dhe oferta plotësisht e pakthyeshme.

Ju do të merrni sistem të plotë, plus paketë të plotë bonus, të gjithë për një, 100% e depozitave të ulët pakthyeshme.

Mbani mend, bonuse të tyre janë vlerësuar në $ 321.00 dhe janë me vlerë shumë më tepër se çmimi i depozitimit.

Thjesht klikoni butonin e rendit më poshtë, dhe të plotë kontrolloni tuaj jashtë procesit.

Po! Vetëm $ 37 - Me një të plotë 100% Money Back Guarantee!

Futeni në kosh
Futeni në kosh
GET MENJËHERSHËM ACCESS, 365 DITË NË VIT, 24HOURS NJË DITË!

Mbani mend, ju merrni për të provoni këtë jashtë për një të tërë 60 ditë përpara se të vendosni nëse doni të pyesni për shpinën pakthyeshme depozitave.

Nëse e keni shikuar deri tani, ju duhet të jetë i bindur për dy gjëra:

Një, ju nuk mund të përballojë të presë një ditë tjetër për të trajtuar çështjet tuaja peshë dhe rregullimin e tyre një herë dhe për të gjithë. (Dhe pse do të doni të prisni, kur zgjidhja është duke pritur për ju në faqen tjetër

dhe është e thjeshtë, të sigurt dhe të gjitha-natyrore?)

Dy, sepse kjo ofertë është pa rrezik plotësisht, ai thjesht nuk do të kishte kuptim për të kaluar deri këtë mundësi ose thoni vetes, "ndoshta më vonë." Herën tjetër që ju të përpiqet për të vizituar këtë faqe interneti, çmimi mund të ketë trefishuar apo edhe katërfishuar .

Tani është koha për të kërkuar shëndetin tuaj, lumturi dhe liri. Kliko "Add to cart" butonin më poshtë dhe të plotësoni formularin e shpejtë pak në faqen tjetër. Ajo do të marrë 30 sekonda, në krye.

Mos harroni, Checkout ynë Faqe është 100% të sigurt dhe të sigurt, dhe të dhënat tuaja do të mbahen krejtësisht konfidenciale.

Pasi të keni përfunduar arka tuaj, i plotë pa marrëzi Fat shkrirjes Sistemit, plus të gjitha shpërblimet, do të jenë të paraqitura për ju në ekranin tuaj brenda 60 sekonda.

Kliko "Add to cart" më poshtë, dhe të marrin masa tani.

Mos prisni më gjatë ...

Tani është koha për të marrë përgjegjësinë dhe të kërkojnë lumturinë tuaj dhe lirinë tuaj.

Tani është koha për të përhershme të kundërt dhe të zgjidhur problemet tuaja peshë ...

Dhe për ju që të bashkohet me radhët e mijëra tona të nxënësve mirënjohës që janë në fund të përshtaten, sexy dhe ndjenja e madhe!

Pra, nuk do të vonojë më tej. Kliko "Add to cart" button poshtë, dhe le të ketë filluar.

Po! Vetëm $ 37 - Me një të plotë 100% Money Back Guarantee!

Futeni në kosh
Futeni në kosh
GET MENJËHERSHËM ACCESS, 365 DITË NË VIT, 24HOURS NJË DITË!FILLONI DUKE HUMBUR PESHA SOT!
Shtëpi | Kontakt | Rregullat e Përdorimit | Privacy | Mbështetje Mohim | Affiliates
All Copyright Material © 2016 - 2017 NonNonsenseTed.com


ClickBank është shitës me pakicë të këtij produkti. CLICKBANK® është një markë e regjistruar e Shitjeve Kliko, Inc, një korporatë Delaware vendosur në 917 S. Lusk Street, Suite 200, Boise Idaho, 83706, SHBA dhe përdorur me leje. Roli ClickBank si shitës me pakicë nuk përbën ndonjë miratim, miratim ose rishikim të këtij produkti apo ndonjë pretendim, deklaratë apo mendimit përdorur në promovimin e këtij produkti
Përmbajtja e internetit dhe produkti në shitje është i bazuar mbi opinionin e autorit dhe është dhënë vetëm në një "siç është" dhe "si në dispozicion". Ju duhet të bëni hulumtimin tuaj dhe të konfirmuar informacionin me burime të tjera kur të kërkoni për informacion në lidhje me çështjet e shëndetit dhe gjithmonë të shqyrtojë informacionin me kujdes me profesionale ofruesin e kujdesit tuaj shëndetësor para se të përdorni ndonjë prej protokolleve të paraqitura në këtë faqe interneti dhe / ose në produkt të shitur këtu . As ClickBank as autori janë të angazhuar në dhënien e shërbimeve mjekësore ose të ngjashme profesionale apo këshilla nëpërmjet kësaj faqeje interneti, ose në të produktit, dhe informacioni i dhënë nuk është për qëllim të zëvendësojë këshilla mjekësore e ofruar nga një mjek apo ofrues tjetër të licencuar të kujdesit shëndetësor. Ju nuk duhet të interpretojë shitjen Clickbank e këtij produkti, si një miratim nga ClickBank i pikëpamjeve të shprehura në këtë dokument, ose çdo garanci ose garanci të ndonjë strategji, rekomandim, trajtimin, veprim, ose zbatimin e këshillave të bëra nga autori i produktit.