vecais skola jaunais ķermenis

Click to view text only

vecais skola jaunais ķermenis

5 soļi, lai meklētu 10 gadus jaunākus
Steve & Becky Holman

Vai tu zināji, ka, ja 40 gadus vecs cilvēks, vai tu esi vīrietis vai sieviete, tad jūsu ķermeņa vecums ātrāk nekā parasti? Pētījumi ir parādījuši, ka bez pienācīgām barības vielām un fiziskām aktivitātēm jūsu organisms ilgāks par 6 mēnešiem EXTRA par katru gadu, kas iet. Padomā par to! Ja jums ir 40 gadi, tas nozīmē, ka līdz brīdim, kad būsiet sasniedzis 44, jūs LOOK un sauksit 48. Un līdz tam laikam, kad sasniegsiet 60, jūs LOOK un sajutīsiet 70 GADUS! Mēs to katru dienu redzam ... apskatīt tevi.

Vai tu zināji, ka 90% cilvēku vecumā virs 35 gadiem katru gadu zaudē pietiekami daudz muskuļu, lai sadedzinātu vēl 4 svara ķermeņa tauku? Tas nozīmē, ka ne tikai zaudēiet vienīgo lietām uz ķermeņa, kas rada formu, tonusu un spēku - katru gadu arī jūs iegūstat vairāk tauku, pat ja jūsu kalorijas paliek nemainīgas .

Vai zināji, ka tas viss ir atgriezenisks jebkurā vecumā? Tas, ka ir īpaši veidi, kā pārvietoties, ēst un domāt, ka jūsu smadzenes liek pārtraukt šo straujo novecošanās procesu ... un pat palēnināt to, ka jūs novecojat mazāk nekā gadu par katru gadu? Tas nozīmē, ka jūs varat izskatīties jaunāki 40 gadu vecumā nekā tev 35 gadi ... vai arī tu esi kā Becky un es, jaunāki par 50 gadiem, nekā mēs to darījām 40 gadu vecumā!

Tā nav fantāzija. Tas neprasa kuģa novecošanas līdzekļu, papildinājumu vai triku. Un tas darbojas ikvienam, vīrietis vai sieviete, un tas darbojas jebkurā vecumā. 35, 45, 55, 65, 75 ... tu to nosauci. Bioloģija ir pilnīgi vienāda.

veco skolu pārskati


Mani gadi kā žurnāla Iron Man žurnālistes galvenais redaktors ļāva man uzzināt par anti-novecošanās ekspertiem . Gadu gaitā gan Becky, gan es esam ieguvuši tik daudz padomu, triku un stratēģiju, kas ļāvuši mums burtiski mainīt novecošanas procesu , vismaz no šūnu līmeņa. Tas nozīmē, ka mūsu ķermenis izskatās, jūtas un MOVE jaunāks par mūsu hronoloģisko vecumu.

veco skolu pārskati


Mēs esam iemācījušies šo sistēmu neskaitāmiem vīriešiem un sievietēm gadu gaitā, un tā vienmēr sākas ar šiem pieciem pamatprincipiem, kas jums jāpielieto , lai apturētu strauju novecošanās sākumu, kas šobrīd notiek, mainītu to un sāktu "novecot atpakaļ" "atjaunojot ķermeņa dabiskos jauniešu hormonus.

F4X apmācības programma
Tas nozīmē, ka mums ir jābrīdina: ko jūs gatavojaties dzirdēt, var pāriet uz tradicionālo uzturu un izmantot padomu, ko esat dzirdējis. Tas ir tāpēc, ka pasaule, būdama pilnīgi atklāta, ir kļuvusi maiga! "Core training", karstā joga, griešanās klases, tai chí visi šie ir tikai labi, bet tie netiks palēnināt savu novecošanos, un tie noteikti nekad neveidos jūsu muskuļus vai apdegums spītīgs ķermeņa tauku. Nevar būt!

Šīs 5 pakāpes atklāj lietas, kuras jums ir absolūti nepieciešams izvairīties, ja vēlaties palēnināt novecošanās procesu, atgūt savu veselību un sasniegt savu ideālo ķermeni.

vecā skola jaunā ķermeņa f4x vingrinājumi

Jums vajadzīgs ir auksta ūdens slampāt, Old School skolas un godīgas patiesības.
Izklausās labi? Dodamies!

1. solis: aizmirst mazu tauku diētas

Zemu tauku daudzums desmitiem gadu ir bijis trakot un apskatīt. Kāds ir tas brīnišķīgais padomu padoms, ko jūs redzat iestādēm? Mēs esam bākāki, slimīgāki un vairāk atkarīgi no cukura un ogļhidrātiem nekā jebkad agrāk. Un mēs izlaižam šos paradumus mūsu bērniem.

Tauki nav jābaidās - viņi ir jāapņem. Tie nedod tauku; Drīzāk tie palīdz organismam atjaunot jūsu barības hormonus . Piemēram, testosterons ir "stiprības" hormons, jo tas ir tieši saistīts ar holesterīna un tauku uzņemšanu . Tas ir pareizi: "holesterīns" nav netīrs vārds! Jūsu ķermenim vajadzīgi uztura tauki un holesterīns, lai radītu visus un visus svarīgos hormonus.

Cilvēki ar zemu tauku diētu izskatās vērti, garlaicīgi un vāji. Viņi bieži ir slimi, dažkārt burtiski saplīst. Un viņi nekad nevarēs vienkārši izbaudīt ēšanas . Katru ēdienu un katru gramu jāuzskaita. Vai jūs patiešām domājat, ka tas padarīs jūs jaunāku? Protams, nē ... tas jūs nobažīs par nāvi, ja tas vispirms jūs nezudīs!© 2017 OldSchoolNewBody.com | Visas tiesības aizsargātas

Privātuma politika | Noteikumi un nosacījumi | Kontakti
F4X apmācības programma


Like

Share
19K people like this. Sign Up to see what your friends like.