programi më i mirë për ngritjen e trupit

Click to view text only

programi më i mirë për ngritjen e trupit
Zbuloni sistemin e mëparshëm të zbuluar se Operatorët Specialë dhe Aksioni i Veprimit në Jetëgjatësi janë duke përdorur tani për të përfunduar trupat e fortë të rolit dhe mbajtjen e gatishmërisë së misionit - me paisje zero!
A keni vënë re ndonjëherë se disa njerëz dominojnë në dhomë, vetëm duke qenë atje? ...

A doni fizikën specifike të fuqisë që natyrisht tërheq gratë dhe kërkon respekt nga burrat e tjerë?

Hulumtimi i ri i sjelljes zbulon se një formë e tillë ekziston. Dhe që ju mund të arrini statusin Alpha Mashkull , pavarësisht sa i gjatë, i shkurtër, yndyrë, i hollë, i ri apo i vjetër jeni tani ...

Zbulimet e fundit tregojnë se ka një shkurtesë pak të njohur dhe të ruajtur mirë për të detyruar trupin tuaj të pështyj yndyrën e turpshme dhe të zhvillojë formën e saktë të muskujve mashkullor që në mënyrë të heshtur sinjalizon të gjithë përreth jush se ju jeni mashkull dominues.

todd qengji


Dhe kjo shteg i fshehtë u zbulua duke studiuar grupin e vetëm të njerëzve të pranuar universalisht që kanë përqendrimet më të larta të physiques Alpha Mashkull ...

Operatorët e elitës së njësive të forcave speciale në botë ...

Tani, për herë të parë, ju keni akses në të njëjtën teknikë të mëparshme që nuk janë zbuluar , të përdorura nga operatorët specialë të jetës reale për të ndërtuar trupat e Alfa Mashkull që janë të famshëm për ...


A është feminizimi i heshtur i trupit tuaj që ju mban mbrapa nga physique që është lindja juaj mashkullore?


Hi, unë jam Todd Lamb, udhëheqës i Ekipit SWAT dhe konsulent taktik palestër. Dhe unë duhet të flas me ju për një problem serioz dhe shumë të vërtetë që njerëzit përballen sot ...

Derisa ta pranoni plotësisht këtë, nuk do të arrini trupin që dëshironi dhe meritoni. Megjithatë, deri tani, zhgënjimi juaj me ndërtimin e një fiziku të grisur, muskulor nuk ka qenë faji juaj ... gjithçka zbret në këtë dilemë me të cilën përballen njerëzit modernë - feminizimi ...

Unë do të jem brutalisht i sinqertë ... dhe unë e di që disa njerëz mund të ndalojnë leximin tani ...

Dhe kjo është mirë, sepse nëse kjo ju ofendon, nuk jeni njeri mjaftueshëm për 3 metoda të fuqishme të transformimit të fytyrës që unë do të zbuloj në vetëm një minutë. Këto janë 3 gjërat që DUHET të dini nëse doni të zhvilloni llojin fizik muskulor, të fortë dhe të dobët që dëshironi dhe meritoni.

E vërteta e çështjes është ... burrëria juaj është nën sulm. Faktorët mjedisorë dhe kulturorë po shkaktojnë një " shqetësim " alarmues të popullatës mashkullore. Burrat janë duke u bërë më të nënshtruar. Dhe Hormonet e Gjinisë Mashkull po shtypen ... "Feminizohet" fizika dikur krenare mashkullore ...

Kjo nuk është vetëm mendimi im ... Hulumtimet tregojnë se nivelet e testosteronit të meshkujve janë më shumë se 20 për qind më të ulëta sesa 20 vjet më parë!

Sidoqoftë, anëtarësimet në palestër, revistat e bodybuilding dhe workouts " intensive " si Crossfit dhe P90X janë më popullore se kurrë. Pra, pse janë meshkujt e gjinjve dhe trupi i butë dhe i butë i trupit mashkull tani normë?

Për shkak se ndërtimi më i popullarizuar i muskujve ose programet e humbjes së peshës në të vërtetë e bëjnë problem ZBULOHEN ... dhe shtypni hormonet seksuale më të rëndësishme të meshkujve edhe më shumë! ...

Nëse jeni një nga mijëra njerëz që kanë rënë viktimë e feminizimit të trupit tuaj, atëherë duhet të vendosni menjëherë për të pranuar të vërtetën. Sepse: Nëse nuk e bëni, ju kurrë nuk do të ndërtoni kokën që ktheni kokën që ju meritoni .

Ju do të përfundoni me turp për trupin tuaj të butë, duke u ndjerë "më pak se një njeri". Dhe, mund të qëndroni të bllokuar në ciklin negativ të hormoneve që e bëjnë trupin tuaj të butë dhe më të butë, edhe kur punoni më shumë, dhe hani gjithnjë e më pak ...

Megjithatë , tani që jeni në dijeni të pengesave me të cilat ballafaqoheni si një njeri sot dhe si e kanë prishur kërkesën tuaj për një trup që admirojnë njerëzit e tjerë dhe se gratë tërheqin natyrshëm, është koha për ju të zbuloni planin të përdorura nga grupi i zgjedhur i njerëzve që lehtë mbajnë trupat e tyre në Alpha Shape gjatë gjithë vitit ...

Pra, të hyjmë në tipin e parë të trajnimit taktik të Forcave Speciale që e bëjnë të lehtë të ndërtojmë më në fund trupin e mprehtë , vaskulare dhe muskulare , që është e drejta e parë e lindjes ...

Sekreti i Alpha Shape # 1
Si të shtoni Muscle Rock Hard Me Pajisjet Zero
Gjëja e parë që ju do të bëni është fillimi i paketimit në një lloj shumë të veçantë të muskujve ...

Dëgjo : Ne nuk po flasim vetëm me ndonjë muskul ...

Mos bëni gabim të ndërtimit të muskujve të padobishëm, të fryrë dhe të përkohshëm që shihni në bodybuilderët e dështuar dhe palestrën-miat që dëshirojnë bletët ...


Në vend të kësaj, ju doni hard rock, muskujve vaskulare dhe copëtuar që është aq e dobishme për të marrë poshtë liq si ajo është për tërheqjen e zonjat ...

Ju shikoni, ndërtimi i muskujve mund të ndodhë në dy mënyra ...

Shumica e programeve të ndërtimit në masë thjesht rrisin volumin e lëngut në qelizat tuaja të muskujve ...

Kjo quhet hipertrofi sarkoplazmatike ... Dhe rezultati është një fizik i fryrë me pak fuqi të shtuar ...

Megjithatë, Alpha Shape Effect kërkon rritjen e madhësisë dhe fuqisë së fibrave aktuale të muskujve ... Kjo quhet hypertrofia e mioprilbrilit ...

Dhe merrni këtë ... Ndërtimi i këtij lloji të veçantë të masës së muskujve NUK kërkon të shkoni në palestër ...

Sekuenca shumë specifike e ushtrimeve strategjike të peshës trupore në teknikën My Target Focused Muscle ™ - që unë do të zbuloj në një moment - është në të vërtetë rruga më e shpejtë për të paketuar muskujt e shenjave që ju nevojiten ...

Ju shikoni, natyra e njerëzve të shtangur për t'i admiruar njerëzit me një formë specifike ...

Është forma e burrave të ndërtuar nga luftimet, gjuetia dhe lufta për pozicionin Alpha ...

Dhe kjo është forma që do të ndërtohet me shkurtesat e stërvitjeve të Forcave Speciale në këtë prezantim ... Pra vazhdoni të lexoni ...

Sekreti Alpha Shape # 2
Pse humbja e shëndetit përshpejton fitimin e muskujve

Tani, këto teknika sekrete të ndërtimit të muskujve NUK do të funksionojnë nëse e bëni këtë gabim vdekjeprurës në ndërtim ...

Shumica e muskujve "gurus" ende mendoj se ju keni vënë në FAT për të fituar muskujve ...

Jo vetëm që është FALSE ... Kur përdorni saktësisht metodat e stërvitjes që ju jeni gati për të fituar qasje, është më e lehtë të paketoheni në muskuj kur edhe humbni yndyrë në të njëjtën kohë ...

Ja pse ...


Çdo ditë, ju jeni të bombarduar nga diçka e quajtur xenoestrogens ...

Këto janë ndotës të mjedisit - që gjenden në qindra artikuj të përditshëm - që imitojnë estrogjenin e hormoneve seksuale femërore në trupin tuaj ...

Dhe që KILL testosteronin tuaj! ...

Megjithatë, këtu është pjesa e frikshme. Kur ju gjithashtu le veten të vënë në yndyrë në emër të ndërtimit të muskujve, qelizat tuaja yndyrë në të vërtetë prodhojnë më shumë " endogjen " estrogjenit në trupin tuaj ...

Na vjen keq, por ju nuk mund të fitoni një betejë kundër hormoneve seksuale të femrave në dy fronte ...

Dhe rezultati është i turpshëm njeri-boobs si kam pasur në këtë foto të vjetër ...

Megjithatë, duke përdorur avantazh të shkurtë dhe pak të njohur praktikat e Lipolysis Concurrent dhe parimet e të ushqyerit, është e lehtë për të prerë yndyrë ndërsa paketim në muskujve të ligët ...
spektakël alfa

... Shkaktimi i estrogjenit tuaj që menjëherë të bie, ndërsa testosteroni juaj natyrisht gjuan qiellin e lartë ! ...

Sekreti i Alpha Shape # 3
Shmangni Ciklin e Hormonit "Beta Mashkull"
Megjithatë, ka edhe një gabim të madh që menjëherë vret testosteronin tuaj ...

Ju shikoni, testosteroni ka një hark-armik ... një hormon i quajtur kortizol. Cortisol është hormoni i stresit tuaj ... Dhe kur rritet, pluskimet e testosteronit ...

Hulumtimi i fundit në sjelljen njerëzore zbulon se të gjithë Alfa Meshkuj posedojnë nivelet e larta të testosteronit dhe nivelet e ulëta të kortizolit. Dhe që thjesht duke e lejuar veten të shfaqë sjelljen "beta mashkull" dhe sinjale të tjera të dobëta fizike për aq pak sa 2 MINUTA do të dërgojnë nivelet e kortizolit tuaj që fluturojnë dhe KILL testosteronin tuaj! ...

Megjithatë, kur veproni dhe ndjeheni si një Mashkull Alpha, ju do të përjetoni ndryshime fizike, rritje të testosteronit, ankesë më të lartë seksuale dhe më shumë ...

Sistemi im, i cili po shqyrtoj në detaje, është projektuar posaçërisht për t'ju siguruar që të përfitoni nga Alpha Shape Effect ™ që ju bën të ndjeheni, të veproni dhe të projektoheni statusin tuaj alfa, kështu që ju kurrë nuk do të bini përsëri viktimë e beta-vicioz -mali i ciklit përsëri ...

Vetëm imagjinoni ...

Çdo herë që ecni në një dhomë, sytë natyrisht janë tërhequr për ju ...

Sepse burrat dhe gratë ndjejnë fuqinë tuaj ...

Hormonet dhe metabolizmi i mashkullit tuaj janë kaq të larta, saqë mund të hani më shumë se çdo njeri tjetër rreth jush, madje edhe ushqim junk, dhe të mos fitoni kurrë një yndyrë ...

Nëse është e vetme ose në një marrëdhënie, magnetizmi seksual dhe virtyti juaj do të sjellë seksin më të kënaqshëm të jetës suaj ...

Dhe kjo nuk është mendim i dëshiruar. Është provuar shkencërisht. Është e thjeshtë. Dhe është e gjitha për ju në një plan të lehtë për t'u ndjekur ...

Në dispozicion për civilët për herë të parë
Tani edhe ju mund të keni performancën e elitës dhe physique Alpha të një Operatori Special të Jetës së Vërtetë

Sistemi SpecForce Alpha

Sistemi i vetëm Taktik Fitness krijuar nga një Operator Real-Life
Për një vit Physique Alpha-Mashkull, Statusi dhe Besimi
Pa Dhunimin e Forcave Speciale të Ndëshkimit

Mos harroni, edhe pse unë tani jam udhëheqës i një ekipi elitë SWAT dhe e kam njohur si një nga ekspertët më të mirë të stërvitjes taktike në botë, nuk jam me të vërtetë ndryshe nga ju: unë jam vetëm një djalë i cili u detyrua të gjejë një sistem me të vërtetë efektiv ...

Pa sistemin: Unë nuk isha më i fortë, më virgjëror dhe jo më tërheqës se çdo djalë tjetër në rrugë ...

Dhe tani i njëjti sistem, i disponueshëm për herë të parë për djemtë jashtë komunitetit të forcave speciale sekrete, po i lejon djemtë e rregullt si ti dhe unë të ...

Jack lart hormonet seksuale mashkullore që janë vërtetuar shkencërisht SIGNAL për gratë dhe burra të tjerë se JU jeni meshkujt dominues ...

Zhvilloni armë dhe shpatulla të forta, të forta dhe të forta, pa shpenzuar orë në palestër ose duke përfunduar me një physique frymëzues të frymëzuar ...
Keni besim të ecni në çdo dhomë, duke e ditur se Alpha Shape ™ juaj do të urdhërojë respektin dhe admirimin ...
Dhe së fundi lë pas ndjenjën e të qenit "më pak e një njeriu" ...
Kështu që ju mund të merrni kontrollin e ndërtimit të trupit të fortë, të fuqishëm, të ligët që meritoni ...

Përsëri, ky është Sistemi që unë përdorem për të shkuar nga depresioni, yndyra e dobët dhe pa drejtim ... tek një lider i shkëputur, shkëmbor i Alpha Mashkull i njërit prej njësive më elite të SWAT në botë.

Megjithatë unë duhet t'ju paralajmëroj ...

Kjo nuk është për të gjithë:

Nëse gjithçka që kërkoni është një tjetër plan i përgjithshëm i ndërtimit të muskujve ... [ një që tashmë e dini se çon vetëm në një trup të fryrë, pa ndikim, nëse funksionon fare ... ]

Ose në qoftë se nuk mund të përballoni disa punë të shkurtra, por shumë të vështira, çdo javë ... [ dhe le të jemi të sinqertë, nëse nuk mund të, nuk meritoni të keni një trup Mashkull Alfa ... ]

Nëse je ti, atëherë SpecForce Alpha nuk është për ty ...

Ky sistem është marrëveshja e vërtetë ... Drejt nga llogoret ... Krijuar dhe përdorur nga autentike, operatorët e vërtetë të jetës reale ...


Është e vështirë ... Dhe është vetëm për burrat që janë të gatshëm që më në fund të largojnë gimmicks budalla stërvitje, shtojcave të padobishme, të shtrenjta, dhe dietat memec, i butë për të mirë ...

Nuk është aspak një tjetër stërvitje "Black Ops", e dizajnuar nga një trajner personal i sponsorizuar nga Lululemon, i cili nuk ka idenë se si të jetë një operator i veçantë ...

todd qengji

Pra, nëse dëshironi marrëveshje reale ... Një program i hartuar nga një operator ligjor dhe një ekspert i njohur i aftësisë së taktikes, atëherë SpecForce Alpha nuk është vetëm sistemi "A" për ju, është sistemi i vetëm për ju ...

Brenda programit SpecForce Alpha , ju do të zbuloni
ndërtimin e fshehtë të muskujve dhe sekretet e humbjes së dhjamit si ...

Cikli i saktë 7-ditor i trajnimit i cili është përgjegjës për të gjithë fizikët e stërmadhëve të stinorit të pothuajse çdo operatori të forcave speciale rreth globit ...
Teknika e fokusuar e vjedhura Muscle ™ që forcon rritjen e shpejtë të muskujve, duke përdorur peshën tuaj vetjake! ...
Set i saktë dhe skema e ripërsëritjes për të rritur në mënyrë dramatike prodhimin tuaj natyror të rritjes së hormoneve që shpejt përshpejton humbjen e yndyrës ...
Pikërisht çfarë dhe kur të hani, bazuar në profilin tuaj personal Marcronutrient, për të mbajtur nivelet e testosteronit tuaj optimal ...
... Përfshirë pse është mirë për të pirë birrë dhe për të ngrënë ushqime të buta si burgers dhe pica pa sakrifikuar fizikun apo performancën tuaj ...
2 spekulime mendje dhe fokus "teknikat e zhvendosjes" në mënyrë të menjëhershme që ju bëjnë të dukeni, veproni dhe madje mendoni si një Mashkull Alpha ...
Stërvitje të hollësishme video mbi ekzekutimin e përsosur të çdo djegje të yndyrës, ndërtimin e muskujve stërvitje në arsenalin SpecForce Alpha ...
Saktësisht se si të ndërtojmë llojin e spekulimeve funksionale të forcës që përdorin njerëzit për të ngritur ngarkesa sa më shumë që 9 herë peshën e trupit të tyre ... Pa ikje kurrë në këmbë në një palestër ...
Çfarë duhet të bëni para çdo stërvitjeje në mënyrë që të merrni një shtytje optimale në hormonet tuaja seksuale të meshkujve në orët e pas stërvitjes ... Pothuajse çdo njeri e copëton këtë ...
Për herë të parë ndonjëherë, këto metoda autentike - nuk po flas për përplasjet e forta speciale të forcave speciale që kanë mashtruar njerëzit prej vitesh - janë më në fund të disponueshme për ju sot ...Dhe këtu është se çfarë luftëtar profesionist MMA Alan "Talent" Belcher kishte për të thënë ...
Nëse jeni duke kërkuar për një program për të zhvilluar Trupin Ultimate Alpha Mashkull - SpecForce Alpha ju ka mbuluar. Këto koncepte trajnuese më mbajnë me jacked dhe gati gjatë gjithë vitit, nëse po përgatis për një luftë ose në sezonin jashtë unë jam gjithmonë në Alpha Shape përsosur.

Mijëra njerëz në mbarë botën si Alan kanë ndërtuar tani trupin e saktë të fortë, muskulor, vaskular dhe të përcaktuar që krijon efektin e formës Alpha duke përdorur këto metoda të vjedhura SpecForce Alpha ...

Cila është e mahnitshme, duke konsideruar se po punojnë për aq pak sa 20 minuta, dhe ende mund të pijnë birrë dhe të hanë ushqime si burger, pica dhe prodhime të tjera në dietën e çdo njeriu ...


Tani, ju mund të besoni se një sistem aq i fuqishëm sa SpecForce Alpha do të ishte i kushtueshëm ...

todd qengji


Dhe me të vërtetë duhet të jetë ...

bëhet një mashkull alfa


Ky lloj trajnimi i forcës speciale autentike dhe informacioni i dietë nuk ka qenë kurrë i disponueshëm jashtë komunitetit më parë ... Dhe unë po rrezikoj ta sjell këtë ...

Megjithatë, për shkak se më bën të zemëruar të shoh feminizimin e poshtëruar të trupit dikur krenar mashkullor ...

Unë dua të marr SpecForce Alpha në duart e sa më shumë burrave që është e mundur, para se të bëhet e papërballueshme ...

Pra, mos u shqetësoni, unë do të shkoj në një çmim shumë të veçantë që kam për ju në një minutë.

Së pari, duhet ta lija mace nga qese ... Ju nuk jeni duke marrë vetëm SpecForce Alpha kur veproni sot ...

2 Kohë të Kufizuar FALAS Dhurata BONUS


Unë jam gjithashtu duke ju dhënë dy bonuse vrasës absolutisht pa pagesë, me vlerë prej $ 215, për t'ju ndihmuar të ndërtoni një physique të grisur Alpha edhe më shpejt ...

Dhurata juaj e parë falas bonus sot është Zgjidhja 7-Ditore e Testosteronit ...

Brenda ju do të zbuloni vegjetacionin e zakonshëm që shfuqizon dominimin e estrogjenit në mënyrë që nivelet natyrore të testosteronit mund të rriten ...
Deti që qytetërimet e lashta përdorën për të rritur masivitetin masiv ...
Centrali "anabolik" që është ulur në frigoriferin tuaj tani ... që duhet të pini pas çdo stërvitje ...
Shtojca VETEM që me të vërtetë mbështet testosteronin e lartë, dhe cilat shtesa të shtrenjta janë mashtrime totale ...
Dhe shumë më tepër ushqime të fshehura dhe teknika plotësuese për të rritur testosteronin shpejt dhe natyrisht ...
Tani merrni këtë ... Bonusin tuaj të dytë të lirë sot është vegël e vjedhur që garanton që ju të arrini shkallën fizike Alpha sa më shpejt të jetë e mundur ...


Është App Black Ops MacroFlex Diet ...

Nga çdo smartphone ose tabletë, aplikacioni yt do t'ju tregojë saktësisht se çfarë duhet të hani për fitimin optimal të muskujve ose humbjen e yndyrës ...

Pastaj vetëm regjistroni atë që hani në të ndërtuar në ditar dhe ju do të hiqni të gjitha supozimet ...

Dhe pjesa më e mirë është, dieta ime MacroFlex NUK ju detyron të hani ushqim të zogjve të zogjve ...

Në të vërtetë, ju mund të hani gjithçka që ju doni, për aq kohë sa ajo përshtatet brenda makro tuaj ...

Dëgjo , kurrë nuk kam parë një djalë spekulues që hodhi poshtë një burger dhe një birrë ...

Ky aplikacion do të shitet në vetvete për $ 197 ... Dhe çdo djalë që e kam prezantuar më ka thënë se është me vlerë 500 $ ose më shumë ...

Megjithatë, gjatë kësaj oferte të veçantë me kohë të kufizuar, unë jam duke e përfshirë atë me porosinë tuaj absolutisht FALAS ...

Tani : edhe pse këto dy shpërblime vrasëse janë me vlerë të paktën 297 dollarë më vete, nuk do të paguani kudo afër asaj sot ...

Unë jam në një mision për të sjellë përsëri formën Alpha ... Për këtë kam premtuar një marrëveshje më të mirë sot ... Dhe unë do të thosha ...

Kjo është arsyeja pse nuk do të paguheni as gjysmën e asaj që shpërblimet vlejnë vetëm ...

Sot, nuk do të paguash as çmimin e skontuar prej $ 147 ...

Kur ju urdhëroni me ofertën e veçantë të sotme të kufizuar të kohës vetëm ... Ju do të merrni qasje të menjëhershme në çdo gjë për një pagesë një herë të vetme të sigurt prej vetëm 37 $ ...


$ 147 $ 37


Ju nuk keni për të vendosur sot

Tani, nëse jeni të habitur sepse e keni kuptuar këtë investim të vogël për gjithçka, nuk është as gjysma e asaj që do të paguani për një shishe të vetme të shtesave të supozuara të shtimit të testosteronit që nuk punojnë as ...

Mbaj një çast sepse nuk jam bërë ...

Sepse unë e di se mund të presësh rezultate të ngjashme kthyese si mijëra operatorë të veçantë dhe njerëz civilë që kanë përdorur SpecForce Alpha ... Unë nuk do të premtoj vetëm rezultate spektakolare, unë do t'i garantoj ato ...


Nëse nuk vendosni më shumë masa të forta muskulore, të stërmadhe, se sa keni shpresuar ndonjëherë ...

Nëse ju nuk shmangni ndjeshëm yndyrën për të zbuluar abs tuaj chiseled dhe armë të përcaktuara ...

Nëse nuk filloni të shihni se gratë janë më tërheqëse për ju, dhe burrat duket se japin për statusin tuaj të ri Alpha ...

Shkurtimisht, nëse nuk e përjetoni tronditjen Alpha Shape Effect ™ për veten tuaj, thjesht dërgoni një email në çdo kohë në 60 ditët e ardhshme dhe unë menjëherë do t'ju jap një rimbursim 100%.

Ju shikoni, unë dua të ju mbrojnë plotësisht me një garanci 100% të parave të mbështjella me hekuri ...

Një gjë që kam mësuar si një operator ... Fjala jote është lidhja jote . Pra, nuk duhet të vendosni tani . Ju mund të keni besim 100% për të përfituar nga Garancia e Pakushtëzuar ...

Vetëm provoni SpecForce Alpha për 60 ditë të plota ... Dhe shikoni rezultatet për veten tuaj pa ndonjë rrezik ... Panairi?


$ 147 $ 37


Një dhuratë FALAS FALAS dhuron statusin tuaj Alpha

Megjithatë, ka edhe një Super Bonus shumë të veçantë me kohë të kufizuar, me vlerë prej $ 77.95, që unë dua t'ju jap FALAS kur të filloni sot ...


Është quajtur Manuali i Alpha-Status ...

Në thelb, ky është udhëzuesi juaj thelbësor për të përqafuar statusin tuaj të ri Alpha Shape Effect special ...

Ju do të zbuloni mashtrimin 10 sekondash ops black për të parë menjëherë 15% më të fuqishme dhe mashkullore ...
Zhvendosja e mentalitetit të vjedhur që ju bën pikë kryesore në çdo dhomë ...
Sekreti i sjelljes që magnetikisht tërheq vëmendjen e çdo gruaje ...
Aftësia sociale e harruar që në mënyrë të vendosur ankoron statusin tuaj Alfa në çdo grup ...
Teknika e bisedës që solidifikon dominimin tuaj alfa mashkullor ...
Mashtrimi i parezistueshëm i gjuhës së trupit që i detyron burrat e tjerë që t'i nënshtrohen autoritetit tuaj ...
Dhe një mashtrim zëri që do të ketë gra të varura në çdo fjalë ...
Kjo sjell vlerën totale të bonuseve që ju merrni me SpecForce Alpha sot në mbi 370 dollarë ...

Megjithatë, ju merrni akses të menjëhershëm në çdo gjë - Përfshirë sistemin SpecForce Alpha ... Zgjidhja 7-Ditore e Testosteronit ... App Black MacroFlex App Diet ... plus kohën shumë të kufizuar Super Bonus, Manuali i Alpha-Status ...

Për vetëm 37 $ duke klikuar butonin e shtesës në kosh më poshtë ...


$ 147 $ 37


Mbani mend, asgjë që nuk keni bërë deri më tani, ju ka dhënë fizikun e grabitur dhe të fortë të Alpha Mashkull që meriton, dhe tani e dini pse ...

Dhe ju jeni në një udhëkryq. A jeni të gatshëm të vazhdoni të ecni në të njëjtën rrugë të zhgënjimit dhe nënshtrimit? ...

Ju do të shikoni vitet më të mira të jetës suaj duke fluturuar, pa gëzuar kurrë statusin dhe admirimin që vjen me fizikën e grabitur, shkëmbinjsh të Alpha Mashkull që është e drejta e parëbirnisë ...

Kjo nuk është ajo që unë dua për ju ... Dhe unë e di se nuk është ajo që ju dëshironi për veten tuaj ...

Ka një rrugë shumë më të mirë që mund të filloni të ecni me mua sot ...

Dhe është zgjedhja që çdo Alfa Mashkull në histori ka bërë, nëse ai e di apo jo ...

Është një sekret që mësojmë herët në forcat speciale - Qëllimet e Sigurisë së Lartë të Sigurta ...

Dhe kjo është ajo që ju jeni gati për të bërë ...

Jo më shumë BS ... Duke ndjekur qëllimet e gabuara me mjetet e gabuara ...

Ju jeni gati për të marrë kontrollin e jetës tuaj, dhe për të provuar veten dhe të gjithë rreth jush që ju jeni të denjë për të hyrë në rolin Alpha ...

Sun Tzu - një nga strategët më të mëdhenj ushtarakë në histori - na tregon ...

"Luftëtarët fitimtarë fitojnë më parë dhe pastaj shkojnë në luftë, ndërsa luftëtarët e mundur për të shkuar në luftë më parë dhe më pas kërkojnë të fitojnë".

SpecForce Alpha heq gjithçka që ju mban mbrapa ...

Nëse ju përgatit plotësisht për të shkuar në luftë ... Dhe më në fund pushtoni efektin Alpha Shape për veten tuaj ...

Mos vononi dhe gjeni çmimet e sotme të kufizuara kohore të zhdukura përgjithmonë, dhe Super Bonus im nuk është më në dispozicion ...

Bëni gjë të mirë ...

Njeriu , dhe vepro tani ...

Përfitoni nga oferta me orar të kufizuar që është VETEM në dispozicion për ju në këtë faqe ...

Klikoni butonin dhe bashko me mua brenda ...

Bashkohuni me burrat që kanë përqafuar Statusin e tyre Alfa dhe po jetojnë ëndrrën ...


$ 147 $ 37


Si gjithmonë ... Qëndroni larg!Todd Lamb
Udhëheqësi SWAT
Eksperti i Çertifikuar i Taktikës së Fitnesit