најдобра програма за бодибилдинг

Click to view text only

најдобра програма за бодибилдинг
Откријте го Системот за претходно неоткриен систем кој специјалните оператори и реалниот живот акција-херои го користат токму сега за да ги издвојат камените карпи и да ја одржат подготвеноста за мисијата - со нулта опрема!
Дали некогаш сте забележале дека некои момци доминираат во собата, само ако сте таму? ...

Дали сакате специфичната физичка сила што природно ги привлекува жените и бара почит од другите мажи?

Новото истражување во однесувањето открива дека таква форма постои. И дека може да го достигнете статусот на Алфа Машко , без оглед колку е висок, краток, дебел, тенок, млад или стар, вие сте во моментов ...

Неодамнешните откритија докажуваат дека има мало познато и добро чувано кратенка за принудување на вашето тело да го запали непријатното масно ткиво и да ја развие точната машка форма на мускули која тивко сигнализира до сите околу вас дека сте доминантен маж.


И оваа тајна дупка беше откриена проучувајќи ја единствената група на мажи универзално признаена да има највисоки концентрации на Алфа Машки физики ...

Елитните оператори на единиците на специјалните сили во светот ...

Сега, за прв пат, имате пристап до истите претходно необјавени техники што ги користат специјалните оператори во реалниот живот за да се изградат Алфа машките тела за кои се познати ...


Дали Тивката феминизација на твоето тело ве држи назад од физиката која ти е машко?


Здраво, јас сум Todd Lamb, SWAT тим лидер и тактички фитнес консултант. И јас треба да разговарам со вас за сериозен и многу реален проблем со кој се соочуваат мажите денес ...

Додека целосно не го прифатите ова, нема да го постигнете телото што го посакувате и заслужувате. Сепак, до сега, вашата фрустрација со изградбата на искинато, мускулест фигура не ви беше виновна ... сето тоа се сведува на оваа дилема со која се соочуваат модерните мажи - феминизација ...

Јас ќе бидам брутално искрен ... и знам дека некои момци може да престанат да читаат сега ...

И тоа е во ред, бидејќи ако ова ве навредува, не сте доволно човечки за 3 моќни физички методи за трансформирање што ќе ги откријам за само една минута. Ова се 3 работи што мора да ги знаете ако сакате да развиете вид на мускулна, рок-тешка и чиста фигура што ја посакувате и заслужувате.

Вистината на предметот е ... твојата машкост е под напад. Еколошките и културните фактори предизвикуваат алармантна " маснотии " на машката популација. Мажите стануваат поподробни. И машките полови хормони се потиснуваат ... "Феминизирање" некогаш горди машки фигура ...

Ова не е само мое мислење ... Истражувањата покажуваат дека мажите нивоа на тестостерон се повеќе од 20 проценти пониски отколку што беа пред 20 години!

Сепак, членството во салата, бодибилдинг списанијата и " интензивните " вежби како Crossfit и P90X се попопуларни од било кога. Значи, зошто човечки гради и меки, слаби масни машки тела сега се нормални?

Бидејќи најпопуларните програми за градење на мускулите или губење на тежината, всушност, го прават проблемот НОВО ... и уште повеќе ги потиснуваат вашите најважни машки полови хормони ! ...

Ако сте еден од милионите луѓе кои се жртви на феминизацијата на вашето тело, тогаш треба да одлучите токму сега да ја прифатите вистината. Затоа што: Ако не, никогаш нема да ја изградите фигурата за вртење на главата што ја заслужувате .

Ќе се засрамите од вашето меко тело, чувствувајќи "помалку од човек". И, можеби ќе останете заглавени во негативната хормонална јамка што предизвикува вашето тело да се помеши и помеки, дури и кога работите повеќе, и јадете помалку и помалку ...

Меѓутоа , сега кога сте свесни за пречките со кои се соочувате денес како човек, и како тие ја осакатија вашата потрага по тело кое другите му се восхитуваат и дека жените се природно привлечени , време е да ја откриете планот користена од избраната група на мажи кои лесно ги задржуваат своите тела во текот на целата година ...

Значи, да влеземе во првото тактичко тренирање на специјалните сили што го прави речиси невозможен, за конечно да го изградиме посното , васкуларното и мускулното тело кое ти е машкото првенство ...

Алфа Форма Тајната # 1
Како да додадете Рок Хард Мускул со Нулта Опрема
Првото нешто што ќе го направите е да започнете да пакувате на многу специфичен вид на мускул ...

Слушај : не зборуваме само за мускулите ...

НЕ направете грешка во градењето на бескорисни, подуени и привремени мускули кои ги гледате на неуспешни бодибилдери и фитнес-стаори кои сакаат пчели ...


Наместо тоа, вие сакате рок тврд, васкуларен и редуциран мускул кој е корисен за отстранување на лошите момци, како што е за привлекување на дамите ...

Гледаш, градење на мускулите може да се случи на два начина ...

Повеќето програми за масовно градење едноставно ја зголемуваат обемот на течноста во вашите мускулни клетки ...

Ова се нарекува саркоплазматична хипертрофија ... И резултатот е подуена фигура со малку додадена сила ...

Сепак, ефектот на Alpha Shape бара зголемување на големината и јачината на вистинските мускулни влакна ... Ова се нарекува миофибрирна хипертрофија ...

И го ова ... Градење на овој специфичен тип на мускулна маса НЕ бара да оди во фитнес ...

Специфичниот редослед на стратешки избрани вежби за телото во мојата Target Focused Muscle ™ техника - која ќе откривам за момент - всушност е најбрзиот пат за пакување на сталниот мускул што ви треба ...

Гледате, природата им наложи на луѓето да се восхитуваат на мажи со специфична форма ...

Тоа е обликот на луѓето изградени со борби, лов и борби за позицијата Алфа ...

програми за тренингот за градење мускули


И тоа е обликот што ќе го изгради со кратенките за тренинзи на специјалните сили во оваа презентација ... Затоа, читајте ...

Алфа Форма Тајната # 2
Зошто губењето на масното ткиво го забрзува зголемувањето на мускулите

Сега, овие таинствени техники за градење на мускулите нема да работат ако ја направите оваа смртоносна грешка во зградата ...

Повеќето мускулни "гуруа" сеуште мислат дека сте ги ставиле на FAT да стекнат мускул ...

Не само што е FALSE ... Кога ги користите токму методите на вежбање за кои ќе добиете пристап, тоа е всушност полесно да се пакува на мускулите, кога исто така губите маснотии во исто време ...

Еве зошто ...


Секој ден, вие сте бомбардирани од нешто што се вика кеноестрогени ...

Ова се загадувачи на животната средина - пронајдени во стотици дневни ставки - кои го имитираат женскиот сексуален хормон естроген во вашето тело ...

И тоа го убие вашиот тестостерон! ...

Сепак, тука е страшниот дел. Кога и самите си дозволете да ставате масти во името на градење на мускулите, вашите масни клетки всушност произведуваат повеќе " ендогени " естрогени во вашето тело ...

Извинете, но не можете да освоите битка против женските полови хормони на два фронта ...

И резултатот е срамно човечки гради како што го имав во оваа стара слика ...

Сепак, користејќи најсовремени и малку познати тренинзи за липолиза за истовремена липолизија и принципи за исхрана, лесно е да се исечат мастите додека се пакуваат на мускулите ...

... Предизвикувајќи вашиот естроген веднаш да опаѓа, додека вашиот тестостерон природно пука небото високо ! ...

Алфа Форма Тајната # 3
Избегнувајте го "бета машкиот" хормонски циклус
Сепак, постои уште една огромна грешка што моментално го убива вашиот тестостерон ...

програми за тренингот за градење мускули


Гледаш, тестостеронот има арх-непријател ... хормон наречен кортизол. Кортизолот е стрес хормон ... И кога се зголемува, тестостеронот паѓа ...

Врвните истражувања за човечкото однесување откриваат дека сите Алфа машки имаат постојано високо ниво на тестостерон и ниски нивоа на кортизол. И тоа, едноставно дозволувајќи си да прикаже "бета машко" држење на телото и други слаби физички сигнали за само 2 минути, ќе ги испраќаат нивоата на кортизол и ќе го зголемат тестостеронот! ...

Сепак, кога дејствувате и се чувствувате како Алфа Машко, вие всушност ќе почувствувате физички промени, зголемен тестостерон, поголема сексуална привлечност и повеќе ...

Мојот систем, кој јас треба да го покривам во детали, е специјално дизајниран за да ви гарантира да го искористите точниот Alpha Shape Effect ™ што го прави да почувствувате, да дејствувате и да го проектирате вашиот Алфа-статус, така што никогаш повторно нема да станете жртва на маѓепсан бета -мак циклус повторно ...

Замислете ...

Секој пат кога ќе влезете во соба, очи природно ви се приближуваат ...

Бидејќи и мажите и жените ја чувствуваат твојата моќ ...

Вашите машки полови хормони и метаболизмот се толку високи, што можете да јадете повеќе од секој друг човек околу себе, дури и брза храна, и никогаш не добивате унца со масти ...

Дали сингл или во врска, вашиот сексуален магнетизам и мажественост ќе го испорача најтополниот пол на вашиот живот ...

И ова не е желба за размислување. Тоа е научно докажано. Тоа е едноставно. И сето тоа е напишано за вас, во лесен за следење на планот ...

Достапно за цивили за прв пат
Сега можете премногу да имате елитна изведба и алфа физика на специјален оператор во реалниот живот

Специфичниот Алфа систем

Единствениот тактички фитнес систем создаден од оператор на реалниот живот
За една година круг Алфа-Машки Фигура, Статус и доверба
Без казнување со посебни сили

Запомнете, иако сум сега лидер на елитниот тим на SWAT и признаен како еден од највисоките тактички фитнес-експерти во светот, јас навистина не се разликувам од вас: Јас сум само момче кое беше принудено да се најде навистина ефикасен систем ...

Без системот: јас не бев посилен, ништо повеќе мажествено и не попривлечно од било кој друг момче на улица ...

И сега истиот систем, достапен за прв пат на момци надвор од тајната заедница на специјални сили, им дозволува на редовните момци како тебе и мене да ...

Џек на машки полови хормони кои се научно докажани на СИГНАЛ на жените и другите мажи дека сте доминантен маж ...

Развијте големи, цврсти и цврсти раце и раменици, без да потрошите часови во салата или да завршите со тежок бодибилдер ...
Имајте доверба во одење во секоја соба, знаејќи дека вашата Alpha Shape ™ ќе нареди почит и восхит ...
И конечно остави зад себе чувството да се биде "помалку од човек" ...
Така можете да ја преземете контролата врз градење на силна, моќна, посна фигура која заслужувате ...

Повторно, ова е Системот што го користев да одам од депресивни, слаби масти и без правец ... до искинатиот, рок-тврд алфа машки лидер на една од најелитните SWAT единици во светот.

Сепак, морам да ве предупредам ...

Ова не е за секого:

Ако сè што барате е друг генерички план за градење на мускулите ... [ оној што веќе го познавате само води кон подуено, ненаметливо тело, ако тоа воопшто функционира ... ]

Или ако не можете да се справите со неколку кратки, а сепак многу ТЕЖИ вежбање, секоја недела ... [ и да бидам искрен, ако не можете, не заслужувате да имате Алфа Машко тело ... ]

Ако тоа ти е, тогаш SpecForce Alpha не е за тебе ...

Овој систем е вистински договор ... Директно од ровови ... Создадени и користени од автентични специјални оператори во реалниот живот ...


Тешко е ... И тоа е само за мажите кои се подготвени конечно да ги отстранат глупавите вежби за вежбање, бескорисни, скапи додатоци и глупави, дебели диети за добро ...

Тоа е дефинитивно НЕ уште една лажна тренингот "Црн опс" дизајниран од некој спонзориран личен тренер на Lululemon кој нема идеја како е да биде специјален оператор ...

Значи, ако сакате вистински договор ... Програма дизајнирана од легитимен оператор и признат тактички фитнес експерт, тогаш SpecForce Алфа не е само "А" систем за вас, тоа е единствениот систем за вас ...

Во програмата SpecForce Alpha , ќе откриете
тајни зграда и тајни за загуба на масти како ...

Точниот 7-дневен циклус на обуки е одговорен за целогодишните тешки физички форми на буквално секој оператор на специјални сили низ целиот свет ...
Стелт Target Focused Muscle ™ техника која силно го искина растот на мускулите, користејќи ја сопствената телесна тежина! ...
Прецизната шема за поставување и повторување за драматично зголемување на вашата природна продукција на хормон за раст која брзо го забрзува губењето на мастите ...
Точно што и кога да јадете, врз основа на вашиот личен профил за макронутриенти, да ги одржувате оптималните нивоа на тестостеронот ...
... Вклучувајќи го и зошто е добро да пиете пиво и да јадете машка храна како хамбургери и пици без да го жртвувате вашето тело или перформанс ...
2 спец опс начин на размислување и фокусирање на "префрлување" техники за веднаш да ве натерате да изгледате, да дејствувате, па дури и да мислите како алфа машко ...
Детално видео тренирање за совршено извршување на секое согорување на маснотии, вежбање за градење мускули во арсеналот SpecForce Alpha ...
Токму како да се изгради вид на функционална сила спец-оф момци користат да ги укинат товарите колку што е 9 пати повеќе од нивната телесна тежина ... Без некогаш да зачекори во салата ...
Што треба да се прави пред секој тренинг со цел да се добие оптимален поттик во вашите машки полови хормони во часовите по тренингот ... Речиси секој маж го прекршува ова ...
За прв пат, овие автентични методи - не зборувам за вежбање на специјални сили за тренингот за специјални сили кои ги измамиле луѓето со години - се конечно достапни за ВАС денес ...И тука е она што професионалниот борец за МЛД Алан "Талентот" Белчер мораше да каже ...
Ако барате програма за развој на Ultimate Alpha Машкото тело - SpecForce Alpha ве покрива. Овие концепти за обука ме држат приклучени и подготвени во текот на целата година, без разлика дали се подготвувам за борба или во сезона кога сум секогаш во совршена форма на Алфа.

Илјадници мажи ширум светот, како Алан, сега изградија точна рок-тврда, мускулна, васкуларна и дефинирана фигура која создава ефект на Алфа-облик користејќи ги овие скриени методи Alpha Alpha ...

Кој е неверојатен, со оглед на тоа што тие работат до околу 20 минути, и сеуште можат да пијат пиво и јадат храна како хамбургери, пици и други состојки во исхраната на секој човек ...


Сега, може да верувате дека системот што е моќен како SpecForce Alpha би бил скап ...

И навистина треба да биде ...

Овој вид на автентични специјални обуки за обука и информации за диета никогаш порано не биле достапни надвор од заедницата ... И јас ризикувам да го доведам до тебе ...

Сепак, поради тоа што ме натера да бесен да ја видам прикритната феминизација на некогаш гордиот машки фигура ...

Сакам да го добијам SpecForce Alpha во рацете на што е можно повеќе луѓе, пред да стане недостапен ...

Затоа, не грижете се, ќе добијам посебна цена што ја имам за вас во една минута.

Прво, морам да ја пуштам мачката надвор од торбата ... Вие не сте само да ја добиете Спекфорс Алфа кога ќе преземете акција денес ...

2 Ограничено време БЕСПЛАТНИ БОНУС Подароци


Исто така ви давам два бонуса за убијци апсолутно бесплатни, вредни на 215 долари, за да ви помогнете уште побрзо да ...

Вашиот прв бесплатен бонус подарок денес е 7-дневно Тестостерон решение ...

Внатре, ќе откриете заеднички зеленчук кој ја менува доминантната естрогеност, така што вашите природни нивоа на тестостерон може да скокне ...
Една морска храна што древните цивилизации ги користеле за масовно да ја поттикнат мажественоста ...
"Анаболниот" центар кој сега седи во вашиот фрижидер ... дека треба да пиете по СЕКОГАШ тренингот ...
Единствениот додаток кој навистина го поддржува високиот тестостерон, и кои pricy додатоци се вкупно измами ...
И многу повеќе скриени методи за исхрана и дополнување за брзо и природно зголемување на тестостеронот ...
Сега размислете ... Вашиот втор бесплатен бонус денес е алатката за скрипта која гарантира дека ќе стигнете до вашата рок-хард алфа фигура што е можно побрзо ...


Тоа е апликацијата MacroFlex Diet Black Ops ...

Од било кој паметен телефон или таблет, вашата апликација ќе ви каже точно што да јадете за оптимална мускална добивка или загуба на маснотии ...

Тогаш само да го снимите она што го јадете во вградениот дневник и ќе ги отстраните сите претпоставки ...

И најдобриот дел е, мојата MacroFlex диета не те натера да јадеш птичји храна ...

Всушност, можете да јадете што и да посакате, се додека се вклопува во вашите макроа ...

Слушај , никогаш не сум видел човек од спец-оф за да го одбие хамбургерот и пивото ...

Оваа апликација ќе се продава за сопствени за 197 долари ... И секој човек што го претставив, ми кажа дека вреди 500 долари или повеќе ...

Сепак, за време на оваа специјална понуда со ограничен временски период, јас го вклучувам со вашата нарачка апсолутно БЕСПЛАТНО ...

Сега : и покрај тоа што овие два бонуса за убијците вредат барем 297 долари, не плаќате никаде денес ...

Јас сум на мисија да го вратам Алфа облик ... Затоа ви ветивв подобар договор денес ... И јас мислев на тоа ...

Затоа нема да платите половина од она што бонусите се вредни ...

Денес, вие не сте дури и да платите масовно намалена цена од 147 долари ...

Кога ќе нарачате преку денешното специјално ограничено време нудат само ... Ќе добиете моментален пристап до СЕКОЈ за еднократно едно сигурно плаќање од само 37 долари ...


147 $ 37 долари


Вие не треба да одлучите денес

Сега, ако сте вчудоневидени затоа што сфаќате дека оваа мала инвестиција за сè, не е дури половина од она што би го платиле за едно шише претпоставено зголемување на додатоците од тестостерон кои дури и не функционираат ...

Само држи на секунда затоа што не сум завршена ...

Бидејќи знам дека може да очекувате слични резултати како што се илјадниците специјални оператори и цивилни мажи кои го користеле SpecForce Alpha ... Јас не само што ќе ветувам спектакуларни резултати, јас ќе ги гарантирам ...


Ако не ставате повеќе рок-тврда, чиста мускулна маса отколку што некогаш сте се надевале ...

Ако не забележително одземете маснотии за да ги откриете вашите издлабени стомачни мускули и дефинирани раце ...

Ако не почнете да гледате дека жените се повеќе привлечени кон вас, а мажите се чини дека се придржуваат до вашиот нов Алфа статус ...

На кратко, ако не го почувствувате шокантниот Alpha Shape Effect ™ за себе, едноставно пратете ми е-пошта во секое време во следните 60 дена, и јас веднаш ќе ви испратам 100% наплата.

Специјална алфа


Гледаш, сакам целосно да те заштитам со гаранција за 100% гаранција за враќање на железо ...

Едно нешто што го научив како оператор ... Твојот збор е твојата врска . Значи, вие не мора да одлучите токму сега . Може да имате доверба од 100% за да ја искористам мојата безусловна гаранција ...

Само пробајте SpecForce Alpha за цели 60 дена ... И видете ги резултатите за себе без никаков ризик ... Саем?


147 $ 37 долари


Еден конечен БЕСПЛАТЕН ПОДАТОК ГАРАНТИРА Твојот статус на Алфа

Сепак, има уште еден посебен специјален бонус за Супер бонус со ограничена време, вреден 77,95 долари, што сакам да ви го дадам бесплатно БЕСПЛАТНО кога ќе започнете денес ...


Се вика Прирачникот за алфа-статус ...

Во суштина, ова е вашиот основен водич за прифаќање на вашиот нов Alpha Shape Effect специјален статус ...

Ќе го откриете 10-секундниот црн оперативен трик за веднаш да изгледате 15% помоќно и машко ...
Стелт ментална смена што те прави фокусна точка на било која соба ...
Тајната на држењето која магнетски привлекува внимание на секоја жена ...
Заборавената социјална вештина која цврсто го прицврстува вашиот статус на Алфа во која било група ...
Техниката за разговор која ја зацврстува вашата доминација на Алфа Машки ...
Неодоливиот трик за јазикот што ги принудува другите мажи да се подложат на вашиот авторитет ...
И еден глас трик дека ќе имаат жени виси на вашиот секој збор ...
Ова само ја носи вкупната вредност на бонусите што ги добивате со SpecForce Alpha денес до над 370 долари ...

Сепак, добивате брз пристап до СЕКОГАШ - Вклучувајќи го системот SpecForce Alpha ... 7-дневното решение за тестостерони ... Црното Опс MacroFlex Diet App ... плус исклучително ограниченото време Супер бонус, Прирачникот за статус на Алфа ...

За само 37 долари со кликнување на копчето за додавање во кошничка подолу ...


147 $ 37 долари


Запомнете, ништо што сте го направиле до сега ви даде разрушена, рок-хард Alpha Машко фигура што го заслужувате, а сега знаете зошто ...

А ти си на крстопат. Дали сте спремни да продолжите по истиот пат на фрустрација и поднесување? ...

Ќе ги гледате најдобрите години од вашиот живот како летаат, без да уживате во статусот и восхитот што доаѓа со искината, рок-тешка Alpha Male фигура која е твоја првобитна ...
стане алфа машки

Ова не е она што го сакам за вас ... И знам дека тоа не е она што го посакувате за себе ...

Има многу подобар пат со кој можете да почнете да одите со мене денес ...

И тоа е изборот што го направи Алфа Маж во историјата, без разлика дали го знае или не ...

Тоа е тајна што научиме рано во специјалните сили - обезбедиме цели со висока вредност ...

И тоа е она што ќе го сторите ...

Нема повеќе БС ... Бркање погрешни цели со погрешни алатки ...

Ќе ја преземеш контролата врз твојот живот и ќе докажеш себе си и сите околу тебе дека си достоен да влезеш во улогата на Алфа ...

Сун Цу - еден од најголемите воени стратези во историјата - ни кажува ...

"Победничките воини прво победуваат, а потоа одат во војна, додека поразените воини најпрво војуваат, а потоа се обидуваат да победат".

SpecForce Alpha го отстранува сето она што ве држи назад ...

Ако целосно се подготвувате да одите во војна ... И конечно искористете го ефектот на Alpha Shape за себе ...

Не го одложувајте и најдовте денешните ограничени времени цени заминале засекогаш, и мојот супер бонус повеќе не е достапен ...

Дали чувството ...

Смири се и сега преземе акција ...

Искористете ја предноста на понудата за ограничено време што е достапна само за вас на оваа веб-страница ...

Кликнете на копчето и придружете ми се одвнатре ...

Придружете се кон мажите кои го прифатија нивниот Алфа Статус и го живеат сонот ...


147 $ 37 долари


Како и секогаш ... Стани покрај!Тод Лемб
SWAT Leader
Сертифициран експерт за тактички фитнес
добредојдено јагне